Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 778 Kez Okundu

Azgın baldızımı banyoda acımadan kütür kütür siktim

Azgın baldızımı banyoda acımadan kütür kütür siktim

Merhabalar… Geçenlerde eşimle beraber, annelerine bir ziyarette bulunmuştuk. Hayatım boyunca unutamayacağım olayı işte burada yaşadım. Eşim annesi ile bir yerlere gitmişti ve ben evde yalnızdım. Kimse yokken fırsattan istifade bir duş alayım dedim. Soyundum ve duşa girdim. Sıcak suyun etkisi ile baya gevşeyen vücudum az da olsa rahatlamış ereksiyon olmaya başlamıştım. Zaten misafirlikte olduğumuz için uzun zamandır iş tutamıyorduk ve rahatlamaya ihtiyacım vardı. Bu rahatlama neredeyse kendimden geçmeme neden olmuş. O dışarıdan eve gelen baldızım ansızın duşun perdesini çekti ve beni çırılçıplak karşısında gördü. Bir anda gözleri sertleşmeye başlayan penisime takıldı. Ben elimle ne kadar kapatmaya çalışsam da kalkık olduğu için pek mümkün olmadı. Daha önce bu kadar büyük penis görmeyen baldızın gözleri fal taşı gibi açıldı. Ben hemen bornozu alıp giyinmeye başladım ve bu sırada baldıza söyleniyordum. Neden böyle bir şey yaptığının hesabını soruyordum. Ama aklımın bir köşesinde de iyi bir fırsat yakaladığımı hazır evde kimse yokken ve baldız böyle bir şey yapmışken onu becermeyi düşünüyordum. Harika bir fiziği olduğunu ve çok güzel bir kadın olduğunu itiraf etmeliyim. Ben konuşmaya devam ediyordum ama baldızım gözlerini penisimden alamıyordu. Çok büyük olduğundan daha önce bu kadar iri bir penis görmediğinden falan bahsediyordu. Bende çaktırmadan bornozu hafifçe aşağı kaydırdım düşermiş gibi bir hareket yaptım ve penisim rahatça gözüksün. Baldızım gözlerini hala penisimden alamıyordu.

Artık zamanı gelmişti. Ellemek ister misin diye sordum. Bu sırada penisimi tutmuş ona doğru sallıyordum. Bir anda penisimi kavradı ve kendinden geçmiş gibi bir şeyler söylemeye başladı. İleri geri yapıyor sürekli konuşuyordu. Kocaman olan penisim küçücük ellerine sığmıyordu. ( Bu arada baldızım 20 li yaşlarında yanlış anlaşılmasın). Artık dayanamıyordum ve omuzlarından aşağı doğru biraz bastırdım. Hiç zorluk çıkarmadan ve itiraf etmeden dizlerinin üzerine çömeldi. Ağzına almaya çalışıyordu ama penisin çok kalın olduğu için sadece kafasını alabiliyordu. Ben biraz zorladığımda nefes almakta zorlandığını gördüm ve müdahale etmeden penisimi yalama işini sadece ona bıraktım. Kafasını yalıyor, ağzına sokuyor, emiyor ve dişleri ile hafiften ısırıyordu. Anladığım kadarı ile bu oral sex konusunda tecrübesi vardı ama daha önce bu kadar büyük peniş görmediği için resmen kendinden geçmişti. Bir yandan beni yalıyor bir yandan da kendisini elleyip zevke getiriyordu. Artık inlemeye başlamıştı ve sıra bendeydi. Hafifte yerden kaldırdım ve dudaklarına bir öpücük kondurarak onu kucağıma aldım. Penisim vajinasına değdiğinde ıslanmış olduğunu fark ettim ve baldızım hafiften inledi. Ama ben hemen içine girip onu becermek istemiyordum. Daha zamanımız vardı ve tadını çıkarmak istiyordum. Onu aynanın önüne yatırdım ve bacaklarını kaldırdım. Daha yeni ağda yapmış olduğu vajinası tüm çekiciliği ile karşımda duruyordu ve hemen önüne eğilerek dilim ile hafiften vurmaya başladım.

Baldızım iyice kendinden geçti, kafasını sağa sola sallayarak çeşit çeşit inleme sesi çıkarıyordu. Bir süre bu şekilde vajinasını yalayarak daha da sulanmasını sağladım. Baldızım 20 yaşındaydı ve vajinası dardı. Artık zamanı gelmişti. Resmen midem kasılmıştı. Ayağa kalktım. Penisimi vajinasının etrafında gezdirmeye başladım. Baldız zevkten gözlerini açamıyordu. Hafifte içine sokmaya başladım. Çığlık atar gibi oldu ama elimi ağzına dayadım.Elimi ısırıyordu ve canım yanıyordu. Canım yandıkça vajinasına daha da abanıyordum.Sonunda köküne kadar içine girdim. Artık çığlık atmıyor belli belirsiz sesler çıkarıyordu ve ben içinde gidip geliyordum. Bir süre bu şekilde seviştikten sonra, içinden çıktım ve arkasını döndürdüm. Hiç itiraz etmiyordu kendisini tamamen bana bırakmış haldeydi. Tekrar içine girmeye başladım ve tekrar çığlık attı. Bu kez ağzını kapatıp ısırmasına imkan vermeden başını biraz geriye doğru çektim. Fiziği gerçekten mükemmeldi ve götü bu pozisyonda harika görünüyordu. Bende büyük bir zevkle bu götü beceriyor hızla gidip geliyordum. Vajinası genişleyen baldızım artık daha rahattı ve kıçını oynatıyor beni daha da kudurtuyordu. Derken eliyle beni itti ve o sıcacık vajinasından çıkmamı sağladı.

Sırt üstü yere uzanma mı söyledi. Hiç itiraz etmeden yere uzandım. O güzel götü suratıma gelecek şekilde üzerine çıktı ve penisimi tekrar ağzına almaya başladı. Bende o sırada o güzel götünü kavramı sıkıyor kafamı arasına sokuyor dili vajinasına sokup çıkarıyordum. İnlemeler arasında bir birimizi yalıyorduk. Daha da sertleşmiştim. Bir süre sonra yüzü bana dönük olacak şekilde penisime oturmaya başladı. Şimdi o üstte ben alttaydım. Yavaş yavaş içine giriyordum. baldızım sürekli yukarı aşağı yaparak vajinasının daha da kayganlaşmasını sağlıyor büyük penisim takılmadan içine doğru kayıyordu. Artık beni becerme sırası ondaydı. Üzerimde zıplıyordu. Canı yandığı için hızlı hareket edemiyor yavaş hareketlerle yukarı aşağı gidip geliyordu. Saçlarını sağa sola savuruyor kafasını geri doğru atıyor penisim içindeyken adeta dans ediyordu. Artık dayanamıyordum. Belinden sıkıca kavradım ve vücudunu kendime doğru çekerek hızla içinde gidip gelmeye başladım. Başını göğsüme dayıyor ben penisimi yukarı yaptığımda o götünü aşağı doğru hareket ettiriyordu. Artık sert sevişiyorduk ve baldızım çığlık atıyordu.

Umurumda değildi. Çok zevk alıyordum ve bu anın bitmesini hiç istemiyordum. Bir süre daha böyle devam ettik artık boşalma vaktimin geldiğini anlıyordum. Baldızım kim bilir kaç kere boşalmıştı ama ben kendimi uzun zamandır tutuyordum. Kalkmasını söyledim. Dizlerinin üzerine çökmesini ve bacaklarını biraz aralamasını söyledim. Dediğimi yaptı. Kabak gibi götü önümdeydi ve vajinası sırıl sıklam duruyordu. Hemen üzerine abandım ve köküne kadar içine girdim. Hızla gidip gelmeye başladım. Baldızın canı yanıyor olacak ki, altımdan kaçmaya çalışıyordu ama ben müsaade etmiyordum. Her seferinde köküne kadar içine sokuyordum. Sanki penisimin başı içinde bir yerlere deyiyordu. Bir süre daha içinde gidip geldikten sonra artık dayanamadım. İçinden çıktım ve baldızımı da doğrulttum.

Hemen yüzünü bana döndü ve penisimin kafasını ağzına soktum. Küçük bir hareket sonra boşalmaya başladım. Ben bu çok boşaldığımı hiç hatırlamıyor. Hem titriyordum hem boşalıyordum. Baldızımın ağzı sperm ile doldu ve ağzının yanlarından meni çıkıyordu. Sonunda boşalmam bitmişti ama baldızım penimi ağzından çıkarmıyor kafasını emmeye devam ediyordu. Bir süre daha böyle takıldıktan sonra işimiz bitti. Baldızımı yüz orada dizlerinin üzerinde bıraktım ve doğru içeriye gittim. Tek bir kelime bile etmedim. Daha sonra ne durumda olduğunu merak ettim ama sormaya yanına gidemedim. Akşam evde toplandığımız da ise sorumun cevabını almış oldum. Yürüyüşü biraz bozuktu ama çok neşeliydi. ben hariç kimse onun bu neşesine bir anlam veremedi. Aynı şekilde bende çok mutluydum.