Sex Hikayeleri

4 ay önce - Admin Ekledi - 1188 Kez Okundu

Baldızımı Mutlu Ederek Ülkesine Gönderdim

Baldızımı Mutlu Ederek Ülkesine Gönderdim

İki yıldır evli bir erkeğim eşimle mutlu sayılabiliriz fakat bazı sorunlarımız oluyor öyle çok büyük şeyler değil her evlilikte gerçekleşen olaylar. Benim eşimin üç kız kardeşi var. İki kardeşi bizimle aynı şehirde yaşıyor ve öz kardeşleri diğer bir kardeşi ise babaları aynı anneleri ayrı olarak yurtdışında yaşıyor yani tam öz kardeş sayılmıyorlar. Her neyse bu kardeşlerden biri bizim ülkemize gelmek istedi zaten eşimle çok sık görüşmüyorlar yani öyle ayda yılda bir konuşuyorlar ve en son onu çocukken gördüğünü söyledi. Gelmek istiyormuş ne dersin dedi ben de tabii ki de dedim ve baldızım yurtdışından bize misafir oldu.

Onu görür görmez hayran kaldım çünkü o kadar güzel bir kızdı ki zaten ben daha ilk kez görüyordum düğünümüze bile gelmemişti. Uzun siyah saçlı, dolgun kalçaları olan, ince bacaklı, büyük göğüslü bebek gibi cildi olan bir kızdı ve 24 yaşındaydı. Havaalanından onu aldığımda herkes ona bakıyordu çünkü çok dikkat çekiyordu. Minicik bir şort giymişti altında topuklu botlar vardı üstünde daracık bir bluz, dolgun göğüsleri sıkı bacakları ve büyük kalçaları herkes tarafından ilgi görüyordu. Tüm erkeklerin bakışı ondaydı karımla onu havaalanında almaya gittiğimizde karımın onu kıskandığını fark ettim sonuçta böylesine güzel bir kadın biz de misafir olacaktı.

Karım son derece resmi bir şekilde ona davranıyordu ben ise daha sıcak davranıyordum karımın kıskançlık krizleri ile uğraşamayacaktım. Sonuçta misafirimiz olan bu kızı memnun ederek ülkesine göndermeliydik fakat ben onu değil o beni memnun etti şimdi o hikâyeyi size anlatacağım. Karım mutfakta kahvaltı hazırlarken ben de banyoya gitmek için salondan kalktım ve banyoya geçerken odanın kapısını açık gördüm. Kızın kaldığı odanın kapısı açıktı üstünü giyiyordu kız ve iç çamaşırlarıyla karşımdaydı. o da o anda beni gördü ve kesinlikle hiç rahatsız olmadı tam tersi gülümsedi ve de işine devam etti kapıyı örtme gereği bile duymamıştı. O anda hafif olduğunu anladım yani belki de ben de gözü vardı ya da karımdan bu şekilde intikam almak istiyordu her ne olursa olsun beni hiç ilgilendirmiyordu bu güzel kızla beraber olmak için her şeyimi verirdim.

Fakat karımla aynı evde nasıl olacaktı bilmiyordum. Her neyse biz kahvaltımızı yaptık karımın sigarası bitmiş ve bana sigara alır mısın dedi ben de bilgisayarda işim olduğunu söyledim o halde ben gideyim dedi ve dışarı markete gitti. Biz kızla baş başa kaldık bilgisayarı açtım işlerimi yapıyordum kız yanıma geldi ve dudaklarıma bir öpücük kondurdu ne yapacağımı şaşırdım resmen karımdan intikam almak için beni kullanıyordu. Ben de tabii ki ona karşılık verdim ve biz öpüşmeye başladık. Tam öpüşmenin en ateşli yerinde anahtar döndü ve karım geldi biz hemen ayrıldık fakat içimde kalmıştı resmen bu kızı müsait anda becerebilirdim. Hemen ne yapabileceğimi düşündüm karımın banyoda olduğu saatte kıza otele gidelim mi diye teklif ettim o da yarın dedi ben de saat ikide şu otelde ol diye ona randevu verdim ve konuşmayı bitirdik.

Ertesi günü gerçekten zor yaptım yan odada yatan muhteşem vücuduna olan kızı yarın becerecektim çok heyecanlıydım. Ertesi gün işe gitmek için evden çıktım bu kız da arkadaşları ile görüşeceğim diye evden çıkmış ve biz tam ikide otelde buluştuk. Hemen onu güzel bir odaya çıkardım ve amacını sordum. Bana herhangi bir amacı olmadığını, beni çok beğendiğini, karımın çok şanslı olduğunu ve benimle yatmak istediğini söyledi. Ben de buna inanmıyorum sen karımdan intikam almak için beni kullanıyorsun dedim sadece gülümsedi ve dudaklarıma yapıştı. Her ne olursa olsun bu kızla sevişecektim o bana yetiyordu ben de ona karşılık verdim ve öpüşmeye başladık.

Daha görür görmez azdığım ve içinde olmak için yandığım kalçalarını sıkmaya başladım. Bir yandan da hızlı bir şekilde kızı soyuyordum o kadar azgınım ki dün geceden beri yani öpüştüğümüzden beri bu anların hayaliyle yaşıyordum. Kızı hemen yatağa yatırdım öpüşmeye devam ettim bir yandan da tüm vücudunu soydum yatakta çırılçıplak onu izlemeye başladım. Ellerimle vücudunu okşuyordum, özellikle yumuşacık kadınlığına geldiğimde kendimden geçtim çünkü sıcacıktı.

Onu keyfe getirmek için vajinasını okşamaya başladım iyice ıslanmıştı. Bir yandan dudaklarını öpüyor bir yandan da g noktasını okşuyordum. Kızın iyice ıslandığından emin olduktan sonra ben de soyundum ve yanına yattım onu öpmeye devam ettim. O da benimkini sıvazlamaya başladı. Artık iyice keyfe gelmiştim şimdi onu becermeye hazırdım hemen uzanmış kızın üstüne çıktım penisimi ona biraz bastırdım ve yavaş yavaş içine girmeye başladım çok ıslak olduğu halde zor giriyordu ve kızın sıcaklığı beni sarmıştı, güzel vücudunu sabaha kadar becerebilirdim. Penisimin yarısı girince tekrar çektim ve tekrar ilerledim çünkü acı çekmesini istemiyordum onu zevke getirerek becermek istiyordum. Böyle yavaş yavaş ilerledim hepsini içine soktuktan sonra hızlanmaya başladım kız iniyordu ben inliyordum ve ortada muhteşem anlar yaşanıyordu.

Onu misyoner pozisyonda becerirken bir yandan da dudaklarını öpüyor bütün vücudunun tadına bakmak istiyordum. Hemen memelerine eğildim ve memelerini yalamaya başladım. Artık iyice kız ıslanmıştı ve yatak sırılsıklam olmuştu daha önce böylesine ıslanan bir kadın görmemiştim çok hoşuma gitmişti. Demek gerçekten beni beğenmişti belki de ben yanılıyordum. Onu böyle becerirken hemen arkasını döndürdüm o ıslaklığı penisimle popo deliğine sürdüm. Kızın hiç sesi çıkmıyordu demek ki onu arkadan da becerebilirdim bu çok hoşuma gitmişti işte çünkü karım buna izin vermiyordu.

İyice onu kendime doğru çektim ve başını hafif öne doğru uzandırdım tam olarak önümde yatakta onu domaltmıştım poposu tamamen bana hazırdı. Zaten onu ıslatmıştım ve penisimi bastırmaya başladım fakat içine girmiyordu. Daracık bir deliği vardı ve yarısına kadar gelince kızın inlemeleri arttı fakat onu istiyordum. Bir yandan arkasını dönüp dudaklarıma öpücük konduruyordu. Bu daracık kalça deliği bana inanılmaz keyif vermişti ben inliyordum yarısına geldiğimde bile kendimden geçmiştim tekrar bastırdım ve hepsini içine soktum. Baldızım ufak bir çığlık attı ve ben de hemen onun yanağına bir öpücük kondurdum işte tamamen içindeydim şimdi onu güzel güzel becermenin tam sırasıydı.

İlk önce yavaş yavaş hareket ettim daha sonradan hızlandım bu harika yuvarlak kalçaları sabaha kadar becerebilirdim o enerjiyi şu anda kendimde buluyordum. Kız da önümde iyice domalmıştı ve bu darbelerin keyfini çıkarıyordu. Artık ön tarafına girmeyecektim sadece onu arkadan becerecektim sanırım böyle 10 dakika kadar onu becerdim daha sonradan ayağa kaldırdım ve yatağa yaslanarak onu arkadan becermeye başladım. İyice keyfe gelmiştik kız boşaldı mı bilmiyorum fakat ben artık daha fazla dayanamayacaktım. İçinde çıkıp kalçalarının üzerine boşaldım. Sonradan toparlandık ve otelden çıktık. Ben eve tek gittim kızda arkamdan içeri girdi ve hiçbir şey olmamış gibi davrandık. Zaten bir kaç gün sonra da ülkesine geri döndü yaşadıklarımız sadece ikimizin arasında sır olarak kaldı.