Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 720 Kez Okundu

Ablama karşı duyduğum inanılmaz istek

Ablama karşı duyduğum inanılmaz istek

Hikaye tamamen bana aittir, öyle saçma sapan yazılmış uydurma hikayelere benzemez dikkat! Şu anda 27 yaşındayım ve öyle milletin anlattığı gibi 20 30cm gibi bir sikim yok. 16 cm lik sikim size hikayenin biraz daha gerçekliğini anlatacaktır. Çocukluğumdan beri içimde sapkın dürtüler olduğuna inanıyorum, istesem de kendimi durduramıyorum ve durdurmak istediğime de emin değilim.

Aradan çok vakit geçti ama tahminimce ergenliğe girdiğim dönemlerde, 12-13 yaşlarında istemsizce başladı ilgim.Aramızdaki yaş farkı 4.Ablamın adını vermeyeceğim çünkü başka isimler vererek olayın benim tarafımda yaşanan heyecanını azaltma gibi bir niyetim yok.

O zamanlar kafam tam bu olaylara tam basmıyor, ancak 31 çekmeyi öğreniyordum. Ailecek gittiğimiz bir yaz tatilinde kamp gibi bir yerdeydik. Konteynır şeklinde bir yerde kalıyorduk ve 2 tane oda, bir tane banyosu vardı. Bir sabah biraz geç uyandım ve annemle babamı konteynırda göremedim. Sonra ablama seslendim, ablam içerideydi ve bana kalkmamı, annemlerin az önce denize gittiğini söylüyordu. Ablam banyoda, ben odada mayolarımızı giydik ve denize doğru gittik. Bizimkiler ordaydı, pek kalabalık bir yer de sayılmazdı. İkimiz de iyi yüzme biliyorduk ve birkaç saat yüzmüştük. Annem ablama hasta sağlık açısından kuru mayo giymesini, zaten odanın yakın olduğunu söylüyordu. Ben de fedai olarak yanında gitmek zorunda kalıyordum tabi. Odaya gittik, ablam önce sen gir duşa dedi. Gittim duşa girdim( heralde toplam 6 metrekare bir alandı banyo kısmı konteynırın) ve sonra üstümü değiştirdim. Tam dışarı çıktığım sırada inanılmaz bir manzarayla karşılaştım. Ablam karşısında bikinisinin alt kısmını indirmiş, amının oralarda bir şeyler inceliyordu. Oralarda diyorum çünkü kapkara kıllarla kaplı olan am kısmından hiç bir şeyi net olarak göremiyordum. Benim duştan çıktığımı görmesiyle beraber bağırarak odaya kaçtı.

Bu ise benim ablamın kıllı amını istemeden de olsa ilk görüşümdü…

Olaydan sonra bu konudan hiç bahsedilmedi.

Aradan ne kadar vakit geçti tam olarak hatırlamıyorum. Ancak dönem biraz eskiydi. Çevirmeli ağ üzerinden internete bağlanıyorduk ve yaptığımız her bağlantı telefon faturasında döküman olarak görülüyordu. Hele ki o salondaki evin tek bilgisayarından gelen modem sesi.Kulakları tırmalar, komşuları uyandırırdı.

O zamanlar odamda bilgisayar olması hayaldi, ablamla odalarımız daha yeni ayrılmıştı.Ergenliğin vermiş olduğu ateşle etrafta görülen neredeyse her insan, sikilme potansiyeli olan bir şeye dönüşüyordu.Kız arkadaşım da vardı ama o zamanlar öpüşmekten ileri pek gidilemezdi.Elimizde cep telefonu bile yoktu. Kızı sen yıl boyunca öp kokla, azıcık da elle ondan sonra yaz tatili boyunca ancak ev telefonundan ara. Kızı kimler ne yaptı tatilde kim bilir.

Konudan sapıyorum yine kusura bakmayın,

O aralar internette azar azar porno, fazla yazmasın diye daha öncelikli olarak ünlülerin açık seçik resimlerine bakma huyum vardı.Azdıkça 31 çekiyorum, ama her fırsatta.

Bir gün, yaz tatili yeni bitmiş.Ablam da ben de bronz olmuşuz, zaten it gibi güneşin altında yüzüyoruz sürekli.Ablam annem ve babam evde yokken banyo yapıyordu.Salonda televizyon izliyorum, ablam banyodan bana seslendi.

“Bakar mısın bi bişey isteyeceğim”

“Noldu”

“Tuvalet kağıdı bitmiş versene ardiye odasından(yaşı tutmayanlar için:evin depo odası gibi ufak bir oda)”

Gittim, tuvalet kağıdını araladığı kapıdan uzattım ablama.

Kapıdan çıkan göğüs kısmının yukarısı, bana ablamın tamamen çıplak olduğu fikrini vermişti.

Teşekkür etti ve kilitledi tekrar banyo kapısını.

Bu arada bizim banyo kapısı öyle her sikindirik hikayede olduğu gibi direk duş veya küvet kısmına bakmıyordu.Bildiğiniz çamaşır makinesinin %70i, lavabonun da %30 unu ancak görüyordu.Küvet kısmı ise banyonun tamamen diğer ucunda, siksen göremiyeceğin bir yerdeydi.

Kapıyı kapattı ama benim aklıma bir ihtimal bişey görebilir miyim acaba fikri geldi.Fikri siktiret, heyecanı bile yeterdi.Ya görürsem?..

Biraz dolandım, su sesi kesilinceye kadar bekledim ve banyo kapısının deliğinden bakmaya başladım.O kadar heyecanlandım ki elim ayağım titriyor, sikime dokunsam ya boşalıcam, ya sonsuzluğa doğru içine kaçacak sikim.

Bekledim biraz, bi bok görünmüyordu.Riske atmamak için tam gidiyordum ki bordo renk bornozu gördüm.LAAAAAAN dedim bu benim şanslı günüm!Ses çıkarmamak için özen gösteriyorum, onun yanında bir de nefesimi falan ses çıkmasın diye ayarlıyorum.2 dakikada profesyonel dikizci olmuştum.

Saç kurutma makinesini aldı, domaldı saçlarını kurutuyor.Tabi yine gerçekte olması gerektiği gibi götünü bana dönmüş bir şekilde değil, bornozu kapalı ve kapı solunda kalacak şekilde saçlarını kurutuyor.Ah dedim heyecan bitti.Ellerimin titremesi de geçmişti biraz, ayak bileklerim ve dizlerim ayağa kalktığımda çıtır çıtır kemik kıkırdak sesi yapmasın diye domalmış bir şekilde gitmek üzereyken ablam tam o anda bornozun önünü açtı ve saç kurutma makinesini amına doğru tutmaya başladı.

Çıldırıyordum azıcık da olsa ucundan görebilmek için ama bornozdan bir bok belli olmuyordu.En sonunda beklememin hediyesini aldım.Ancak beklediğim gibi bir hediye değildi…

Kapkara kıllardan yine bir sik görünmüyordu… Çıldırdım, ve birden ayağa kalkıp salona doğru gittim.Eminim ki ablam ayağa kalktığımda eklem yerlerimin yaptığı sesleri duymuş ve kapının önünde biri olduğunu ve o kişinin evde tek onun haricinde olan tek kişi olan ben olduğumu anlamıştı…

Öyle amına koydum götüne soktum hikayeleri arayan arkadaşlar bi siktirip gidebilir.

Birinci hikayenin sonunda ilk röntgen/ voyeur deneyimimi anlatmıştım.

Banyonun kapı deliğinden gördüğüm ablamın kıllı amı beni hiç tatmin etmemişti.Bir şekilde detaylı olarak görmem gerekiyordu.

Ablam her duşa girdiğinde kapının önünde bitmeye başladım.Sürekli olarak annemle babam evde olmadığı sürede ablamı gözetmeleye çalışıyordum. Kapı deliklerinden onun odasına ait olan sürekli olarak saçma sapan t-shirt gibi şeylerle kapalı oluyordu.Eklemlerinden çıkan sesleri en aza indirme seviyesinde kendimi aşmış durumdaydım.Kapının önünde olsam bile kimse fark edemezdi artık.

Günlerden pazardı, annemle babam pazara meyve sebze almaya gitmişti ve yazın sonlarına doğru yaklaşıyorduk.Ablam yine duş alıyordu, kapıda salak gibi bekliyordum ancak bir an duşa kabinin kapısının kapanma sesiyle irkildim ve koridordan hızlıca salona kaçtım.

Salonda oturup tv izliyorum ayaklarındayım ama sikim kazık gibi.Sürekli olarak ablamı düşünüyorum.Ablam banyo kapısından geçenlerde tuvalet kağıdı istediği gibi bağırdı

“dicanio bakar mısın”

ses etmedim, belki biraz açığa çıkar diye salaktayım…

“lan dicanio, bakar mısın diyorum bi baksanaaaaa” diye bağırdı ablam.

“noldu yaa” diye gittim koridora doğru.

Bu sefer vücudunun yarısı havluyla kapatılmış, diğer yarısından ince detayları yakalama çabasındaki ben ablamı süzüyorum.

“Yazın iyice yandık ama boku çıktı, kapkara oldum(okulllar açıldığında esmer tenle gitmek tatil yaptığın ve ailenin gelirinin az çok iyi olduğu anlamına geliyordu). Sırtımı keseleyemiyorum, gel bi kesele şu sırtımı da derim soyulsun adam akıllı” dedi.

Neye uğradığımı şaşırdım tabi ben.Banyoya elim sikimde gidiyorum zaten, karşıma ne çıkacak bilemiyorum ki.

Banyoya girdim, banyonun yarısına kadar perde kapalıydı.”Gireyim mi” diye sordum.

“Bekle bir saniye” dedi.Ne yapıyorsa içeride artık.

Banyonun aradaki sınırları kaldıran perdesini açtım ve küvetin olmayan duşa kabininden ablama doğru bakmaya başladım.

Tamamen çıplak olan ablam, sırtını bana dönmüş durumdaydı.Kolarından biri doğru düzgün belirgin hal almamış göğüslerini, diğeri ise ucundan bir türlü kıl göremediğim amını kapatıyordu…

“Sırtını mı keseliyeyim” diye sordum. Evet dedi.

“Tamam da iyice sıcak su basman lazım, yoksa deri rahat bir şekilde çıkmaz” dedim.

“Sen yap o zaman, bikinimi giymedim bu sefer.Keşke giyseydim de daha rahat olsaydık” dedi.

“Bikini falan dert değil, bakmıyorum zaten bir yerine ama bu şekilde keselemek zor olacak” deyip sıcak suyu sonuna kadar açtım.

Sıcak su kadınların hoşuna gider, sıcaklık onları farklı bir zevke sokar aslında.Nereden bileceğim o yaşta ben bunları.Bastım sıcak suyu her yer buhar oldu.

Keseyi atıyorum ama hala ölü deri çıkmıyor ortaya.En iyisi biraz beklemek olacak dedim kendi kendime.Tabi bu arada nasıl bir şeyler görürüm diye sinsi planlar yapıyorum.

“Şimdi sıcak suyu yedi derin, bi 10 dk sonra iyice kabarır sonra ben de keseyi atarım.Tekrar çağır beni” dedim ablama.

Asıl amacım ise banyonun perdesini hafif aralık bırakarak beni içeri davet ettikten sonra perdenin arkasına geçmeden hemen bir şeyler görmek.

10 dk sonra seslendi ablam, kapıda zaten nöbetteyim.

Girdim içeri, bir baktım perde tam olarak kapatılmış.Benim bıraktığımda perde tam olarak kapatılmamış, iki ucu arasında 30-40 cm boşluk var ve ben bu sebeple az da olsa içeriyi görebiliyorum.

İçeri girdiğimde hüsran beni baya üzmüştü.Ancak vazgeçme gibi bir niyetim de yoktu.İçeri girdiğim anda, ablama hazır olup olmadığını sordum.Kendisi de bana 2 dk müsade etmemi, son kez sıcak su döktüğünü söyledi.

Duramıyordum yerimde.Elim ayağım yine titremeye başlamıştı ki aklıma perdeyi aralamak geldi.Ellerim titreye titreye perdeyi 10 20 cm civarında araladım ve küvete baktım.Ulan ne şanssız adamım! Ablam götünü bana dönmüş, boynundan aşağı su döküyor.Tabi yaş itibarı ile göte karşı o zaman fazla bir ilgim yok.Tabi bir de ablamın götünün bile neredeyse benim kadar kara kıllarla kaplı olması olayı hiç de cazip bir hale getirmiyordu.

Sonrasında tabureye oturdu ve yine bir kolu göğüslerini, diğer kolu amını kapatacak şekilde beni içeri davet etti.Gördüklerim bana yetmemişti.Bir şekilde amını ya da göğüslerini net olarak görmem gerekiyordu.

Keseyi iyice abartmıştım, derisi incelinceye kadar keseliyordum.Aklıma gelen ilk şey, kolunu kaldırırsam göğsünü biraz da olsa görebileceğimdi.(teşekkürler 145, teşekkürler o günün sikim sonik interneti) Sağ kolunu tuttum ve keselemeye başladım.Sol koluyla ufacık göğüslerini kapatmaya çalışsa da sağ taraftan az da olsa istediğimi almıştım.

Aslında o da bunun farkındaydı, göğüslerine hiç dokunmuyordum ancak sağ ve sol kısımlarından keseleme bahanesi ile ablamı tahrik ediyordum.

Esas olay ise sırtını iyice keseledikten sonra başladı.

Ablama,
“Ayağa kalk da bacaklarının arka kısımlarına kese atayım.İstesen de oraya yetişemezsin” dedim.

Ablam, ters bir tepki vererek “nasıl ayağa kalkayım be, götüm orta çıkacak” dedi.Benim tepkim ise bir saniye bile sürmeden geldi.

“Ya saçma sapan konuşma, kıllı götünü zaten yeterince gördüm.Bu ne böyle erkek gibi” oldu.

Benimki söylediklerime kızmış olacak ki hızlıca ayağa kalktı.Tabi hazır ol duruşta.Benim umudum, bacakların arasından azıcık bile olsa arkadan amını görmek.Bakıyorum keseyi atarken bacaklara ama bir bok belli olmuyordu.

Neyse sonunda “keseyi çok uzattın sen, yeter artık bu kadar.Deri kalmadı zaten vücudumda” diyerek beni banyodan dışarı attı.

Kese macerasında olayın heyecanından dolayı sıçıp, batırmış ve ablamı sinirlendirmiştim. O yüzden pek yüz vermiyordu son zamanlarda pek. Ben de ne yapsam ne etsem diye düşünürken, madem o benden kese yapmamı istedi, ben de ondan istiyeyim bari diye planları kurmaya başlamıştım.

Yine bir pazar günü, bizimkiler evde yokken kollarımdaki güneş yanığından kalkan deriyi soyup kenarda bir yerde topluyorum. Bu arada ablam da tv izliyor, ancak ne yaptığımı falan izliyor farkındayım.

Bir süre sonra “ ben de soyayım mı” dedi.

Gıcıklık olsun diye “trip atıyorsun kaç gündür sen soyma” dedim.

Ablam – “Sen de adam akıllı konuş, ne demek öyle kıllı falan”

Ben – “Yalan mı ama? Kız dediğin bakımlı olur, ne bileyim kılsız olur”

Ablam – “Sen de çok şey biliyon ha nerden biliyosun kılsız olur falan?”

Ben- “İnternet diye bişey var, porno vs izliyorum heralde.Gencim sonuçta”

Ablam – “Ben hiç izlemedim, bence çok iğrenç öyle şeyler”

Ben – “Nesi iğrenç? Tatmin olmak için mastürbasyon yapmadan önce baya işe yarıyor”
Ablam – “Sürekli elin sikinde zaten, farkında değiliz sanki.Coştun bu aralar”

Ben – “Napayım, yaz dönemi zaten hatun falan da yok.Herkes yazlıklara gitmiş”

Ablam – “Olsa ne yapıcaksın ki zaten?”

Ben – “Çatır çatır sikicem, ne yapıcam?”

Ablam – “Bu yaşta kimi sikiyorsun acaba, kızlar da hemen razı sanki vermeye.Hem noldu senin şu gözde denen kız?”
Ben – “Konuşmuyoruz bu ara, ev telefonları çalmıyor.Bi yerlere gittiler heralde tatile”

Ablam – “Mesela gözdeyle bişey yapabileceksin sanki burda olsa”

Ben – “Gözdeyle neler yaptığımı bilmiyorsun ki”

Ablam – “Ne yaptın ki lan kıza? Başımıza iş açıcan ha”

Ben – “Sikmedim abla sen de abartma, sadece elleşme falan.Tabi bir iki kere de ağzına aldı”

Ablam( şok) – “Nasıl ya ağzına aldı? Ne kadar iğrenç bişey o öyle!”

Ben – “Porno izlemediğin çok belli senin, gayet normal bunlar.Sonra ben de bakire olduğu için ona mastürbasyon yaptım”

Ablam – “Yuh oğlum ya, kıza nasıl mastürbasyon yapıyorsun?”

Ben – “Sen bu yaşta hala nasıl mastürbasyon yapılır bilmiyor musun?hahahahhahahah”

Biraz kızardı gülüyorum diye, baya da kızdı.Bilgisayara doğru yanaştım ve açtım.Aradan 5-6 dk geçmişti ve sessizlik hakimdi.

Ben – “Al bak burda benim izlediklerimden bilgisayara kaydettiklerim var( o zamanlar stream ve online izleme nerdeeee, indiriyorsun, ondan sonra aynı pornoları defalarca izliyorsun.Kota derdi var bir kere”

Ablam – “Ney kaydettin anlamadım?”

Ben – “Ya salak mısın sen? Porno var işte 3 5 tane.Birinde mastürbasyon yapan bi hatun var, sesini çok açma hatun acayip bağırıyor”

Ablam – “İzlemem ben öyle uzun uzun, sadece bakıcam şöyle bi”

Ben – “ Bak bu da iyi”

Ablam – “İğrenç ya, adamın işediği şeyi ağzına alıyor”

Ben – “Nasıl bişey anlatılamaz bence, müthiş bi duygu”

Aradan bi 10 dk falan geçti, elimi bi yandan hafifçe sikime dokunduruyorum.Tabi kalkmaya başladı benimki.Ben sandalyede oturuyorum, koltuktaki ablam pür dikkat filmi izliyor.

Kalkmaya başlayan sikim belirgin olduğunda ablam yeter artık bu kadar dedi ve diğer koltuğa geçip tv izlemeye geri döndü.Ben de belirgin olan sikimi tutarak, “çok fena oldum ben de.gideyim bi duş alayım” dedim.Ablam gülmeye başladı.Ne var gülecek bunda, insanlık hali dedim.

Plan işe yaramış, hatta beklediğimden daha iyi tepki almıştım.Sıra şimdi ikinci kısımdaydı.Duşa girdikten sonra sıcak suyu iyice açarak derinin yumuşaması için bir süre su altında kaldım.İçerisi baya buhar olmuştu.Perdeyi araladım ve ablama seslendim.

Ben – “Ablaaaaa”
Ablam – “Noldu?”
Ben – “Bana kese borcun var geçen günden farkındasın deme?”
Ablam – “Ne istiyorsun kese mi atayım?”
Ben – “Ayneeen”
Ablam – “Tamam, hazır olunca seslen”
Ben – “Sen gel hazırım şuan, perdeyi kapatıcam sadece”
Ablam koridordan yürümeye başladı, ben de hızlı bi hamleyle banyoda perdenin arkasındaki kısıma doğru geçtim.Ancak perdenin biraz aralık kalmasını sağlayarak, içerinin görünmesi için boşluk bıraktım.İçeri girdiğinde

Ben – İki saniye bekler misin işiyordum tam ( İşiyorum bahanesiyle perdenin arkasındaki tuvaletin başında duruyorum, bir yandan da sikimi sıvazlıyorum.Erekte olması için çaba gösteriyordum.Perdenin arasından da göründüğüme emin olmaya çalışıyordum )
Ablam – Tamam
Ben – yapamadım ya neden bilmiyorum, tam da gelmişti çişim.Neyse gel hadi
Perdeyi aralayıp içeri girmesinden hemen önce, taburenin üstüne oturarak sikimi bacaklarımın arasına sıkıştırdım.Görünmemesi gerekiyordu ama kafasını kasten dışarı doğru sıkıştırdım.

Başladı ablam keseyi atmaya, sonra ayağa kalkmamı söyledi.Kalktım ayağa, ellerimle sözde sikimi kapatıyorum görmesin diye.Kollarımın arka taraflarını keselemeye başladığında, kollarımı açmamı istedi.Kolumun birini açıyor, diğerini kapatıyorum.Bir şekilde ucundan köşesinden görünüyor sikim eminim.Sonra bitirdi, tam çıkacaktı ki perdeden geçerken hemen yarım bir şekilde perdeye doğru dönerek sikimi gösterdiğimden emin oldum.Perdeyi tam olarak bile kapatmamıştı.Yine bir şeyler görmek için çaba gösteriyor gibi geldi bana…

Hızlı devam ediyorum, bir süre daha yazamayabilirim…

Ablamla aram çok iyiydi, gittikçe daha da iyiye gitmeye başlamıştı.Özellikle bir sabah ablamın yataktan kalktığında her yerinin tutulmuş olması bizi farklı bir boyuta taşıyacaktı.

Bizimkiler işte, biz evdeydik.Ablam uyandığında her yerim tutulmuş çok ağrıyor diye yakındı.Annemi arayıp ne yapabiliriz diye sordu.Eczaneye gitmemi ve kas gevşetici krem almamı söyledi annem.Eve döndüm, ablam hala yatıyordu.

Ablam – kremi sürebilir misin lütfen?
Ben – Nereye süreyim abla, neresi tutuldu?
Ablam – her yerim ama özellikle bacaklarım ve omuzlarım.
Başladım kremi sürmeye.Ancak omuzlarına sürdüğüm krem t-shirt e komple bulaşmaya başlamıştı.Ablama t-shirt ü çıkarması gerektiğini, yoksa etrafın batacağını söyledim.Tamam diyip, arkamı dönmemi söyledi.Döndüm arkamı ama içim içimi yiyor göğüsleri net görebilmek için.Aslında yaz olduğundan dolayı sütyensiz olması yüzünden çoğunlukla eğilip kalkarken görebiliyorum göğüsleri.Asıl sıkıntı aşağı kısmı görebilmekte, sonuçta kapkara bir orman var.

Üstü çıplak, yüzü koyun bir şekilde yattı tekrardan ve başladım yoğurmaya.Baya yoğuruyorum, iyi de masaj yapıyorum kendimce.Kollarını açıp masaj yaparken, göğüsleri kenardan ortaya çıkıyor, benimki tabi kazık gibi.Azıcık ucundan oralara da dokunuyorum, fırsat kaçırmak yok.İşin komik yanı ise, diğer kola ulaşmak için duvardan tarafa gidiyorum ancak sığamıyorum.Oturayım mı üstüne dedim, olur dedi.Oturdum bacaklarının üstüne, sikim tam göt deliğinin hizasında.Çıplak olsa zart diye soku vericem o kadar kazık gibi sikim.Azıcık ucundan dokundurdum birkaç kere.Anladığından eminim tabi.

Aşağı bölgeye geçtiğimde ise aynı sorun şorttan dolayı dert oldu. Çıkar istersen dedim, olmaz dedi. Her yerim meydanda zaten, iyice açıldım.Sıyırayım biraz daha yukarı dedi ve şortu bayan boxer modelleri gibi bir hal aldı. Götünün yanaklarının bir kısmı açıldı ama tamamı değil.Bacakları hafif aralık olduğu için amının sıcaklığını ellerim yaklaştığında hissediyorum. Bastırıyorum iyice ellerimi masajı yaparken bacaklarının iç kısmına doğru.

Aradan baya bir vakit geçti. Ablam yeter canım sağol dedi.Bi yarım saat sonra da duşa girdi.Ben yine kapıdayım tabi bişeyler çıkar mı ümidiyle. Malesef yine bir şey yok…

Bu olaydan sonra ablam duştan çıktı ve kirli sepetini kontrol ettim.Masaj sırasında giydiği donu çıkarmış, tam amına denk gelecek kısmı yapış yapış sıvıyla kaplı bir şekilde sepete atmıştı.Biraz kokladım, tadına baktığım sıvı ekşiydi.Ekşiydi ama ablama ait olduğunu bildiğim bu sıvı beni uçurmuştu adeta.
Tuvalet kağıdını aldım ve çılgınlar gibi boşaldım.İsterdim ki dona boşalayım ama o riski alamazdım.
O günden sonra ne zaman fırsat bulsam ablamın iç çamaşırlarını koklamaya başlamıştım.

Kuzenlerin yazlığı var didim tarafında, bir hafta sonu ailecek onlara gittik.Kuzen de kız, ablamla aralarında 2-3 yaş falan var, daha büyük.Ne zaman yanlarına gitsem beni aşağı yolluyorlar.Sürekli gizli gizli bişeyler konuşuyorlar, farkındayım.

Kalacağımız süre olan bir haftanın 2. Gününde denizden döndükten sonra herkes sırayla duş alıyordu. Kuzenin odası çatı katında, bir de banyo var. Aşağıda sırayla duş alanlar falan var.Ablam direk çatıda duşa girdi, annem aşağıda.Ablam havluyu aşağıda unutmuş, bana seslendi. Gittim çatı katındaki banyoya çıkardım havluyu, kapının ucundan aldı ablam havluyu ve kapattı. Ancak kapının kitlenme sesini duymamıştım.Tam aşağı doğru merdivenlerden iniyordum ki bir ses duydum, kapının açılma sesi gibi.Şöyle yukarı doğru çıktım biraz, ablam sesleniyordu tekrar. Kapıdaki ben miyim diye.Bağırdım tekrar aşağıdayım ben değilim diye.Sonra tekrar bağırdı, kapı kitlenmiyor, rüzgardan da kendi kendine açılıyor gelme bu kata diye uyardı. Benim için iyi bir uyarı olmuştu, bir daha açılır umuduyla resmen kapının önüne soteye yattım.

5dk sonra kapı tekrar açıldı ama su sesi durmamıştı.kapının açık olan kısmından cesaretimi toplayıp içeri baktım. Ablam çırılçıplak, sırtı bana dönük bir şekilde duş alıyordu.Kafasında şampuan olmaması, beni görebileceği riski anlamına geliyordu ve bu alabileceğim bir risk değildi.Biraz izledim, elim ayağım titreyerek, boşalma seviyesinde aşağı kata ses yapmadan indim.Biraz aşağıda oyalandım, ablam giyinmiş olarak geldi ve kuzene sen geç hadi işareti yaptı.

Kuzen de iri göğüslü, esmer, hoş bir hatun.Öyle çok bomba değil ama her türlü gideri var.Kuzen yukarı çıkarken babam orta katta benim duş alabileceğimi söyledi.Ben şu an istemiyorum tv de bişeylere bakıcam dedim.Maksat bu sefer kuzeni görebilmek.Çatı katından şakır şakır su sesi geliyor, sanki kapı sonuna kadar açık.Yine yılan misali sürünerek çıkıyorum merdivenlerden.banyo kapısına geldiğimde gördüklerim ise hüsran.Kıçı bana dönük kuzenim üzerinde kırmızı mayosuyla duş alıyor.Şansımı sikeyim dedim, tam gidiyordum ki saçını şampuanlamaya başladı.İşin güzel yanı, gözlerini kapatıp bana doğru dönmüştü.Mayo ıslandıkça amının hatları belli oluyor, koca göğüslerinin uçları ortaya çıkıyordu.

2-3 dk sonra bu keyif bitti derken, saçını duruladı ve sırtını tekrar döndü.Bu sefer yaptığı hareket aklımı başımdan almıştı.Bikinisinin üst kısmını çıkardı ve yan dönerek göğüslerini okşar şekilde yıkamaya başladı.Dayanamadım çıkardım sikimi oynamaya başladım ben de.Beni görse, felaket yaşanacak farkındayım ama tutamıyorum kendimi.Aşağı kattaki banyonun sesini duydum ve irktim, sinsi hareketlerle en aşağı kata inip tv başına geçtim.Hiçbir şey olmamış gibi davranıyordum ama olduğum yerde titriyordum.

Hep beraber yemek yedik, sonra okey oynamaya başladık. Kuzen ve ablam çatı katında yine bişeyler konuşuyorlardı. Aradan biraz vakit geçti, çatıya çıkıp onlar da oynamak istiyor mu diye sormaya gittim. Çünkü sadece teyzem devam etmek istiyordu okeye. Merdivenlerden çıktım, bunlar gülüşüyordu. Tabi ben de olayı anlamaya çalışıyorum.

Kuzen – Di Canio naber, kim yendi?
Ben- Babamla eniştem tabiki
Kuzen – Dondurmaları kim ısmarlıyor?
Ben – Annemler.Siz de oynayacak mısınız? Teyzem devam etmek istiyor.Siz ikiniz, ben teyzemle.
Kuzen – Yenilirseniz ödül ne olacak?
Ben – Yarın alırız biz de dondurma.
Kuzen – Yok ben bugün istiyorum dondurma, diğer ödül de masaj olsun bence.Ablan anlattı baya iyi masaj yapıyormuşsun.Yüzmekten her yerim ağrıyor.
Ablam – Hem geçen internette profesyonel masaj nasıl yapılır diye video izliyordun yalan mı len?
Ben – Aynen geliştiriyorum kendimi o konuda, ama ödül olmasına gerek yok.Yaparım istediğinde masaj ben sana.
Kuzen – Yapsana biraz madem
Ablam bir yatakta, kuzen diğer yataktaydı.Başladım kuzene masaj yapmaya, ablam da bir yandan izliyor görüyorum.
Masaj konusunda cidden kendimi geliştirmeye başlamıştım ve yaptığım iş beni acayip heyecanlandırıyordu.hele ki masajı yaptığım kişi genelde “oh, çok güzel” tepkiler veriyorsa sikim direk kazık gibi oluyordu.Kuzen de aynen böyle beni azdırmış, kalçalarına yakın bir şekilde oturup, omuzlarına masaj yaparken sikimi iyice hissedebileceği şekilde yaslamıştım.Bir süre devam ettim, arada gözüm ablama kaydı.Ablam sağ kolunu iki bacağı arasına sıkıştırmış, dizlerini de içe doğru çekmiş ve sol tarafına yatar şekilde bizi izliyordu.Eminim ki o koluyla bir şekilde amına baskı yaparak kendini tatmin ediyordu.

Bir süre sonra yoruldum ve yeter mi diye sordum.Kuzen teşekkür etti ve “bitirdin beni, biraz uyumam lazım bunun üstüne” diyerek beni aşağı yolladı.Orta kattaki banyoda mastürbasyon yaparak baya şiddetli bir şekilde boşaldım.

Kuzenle sonra aramızda bir şeyler daha geçti, onu daha sonraları anlatıcam.