Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 600 Kez Okundu

Kankamın Ablasıyla Kaçamak Sevişmelerimiz

Kankamın Ablasıyla Kaçamak Sevişmelerimiz

Merhabalar arkadaşlar. Ben Muğla’dan Ceyhun. 22 yaşındayım. sizlere yaşamış olduğum ilginç ama bir o kadar da zevkli seks hikayemi anlatacağım. Ben Muğla merkezde oturmaktayım. En yakın arkadaşım da Yakup’tur. O da benim aynı mahalleden arkadaşım. Ablası Yasemin de bizden iki yaş büyük ve o da bizdn 5 dakika uzaklıkta bir yerde oturuyor. Yasemin genç olmasına rağmen evlenip boşandı. Bir küçük oğlu var. Ara sıra yakup ile evine gider yemek yeriz. O da kardeşim gibiydi ancak işler sonradan değişti. Çünkü Yasemin ile markette karşılaştığımız gün ona eve kadar eşlik ettim ve poşetlerini taşıdım. O gün bana içecek bir şeyler ikram etti ve üzerindeki taytı ile son derece seksiydi.

Altında tayt üzerinde bir tişört olduğu için mutfağa gidip gelirken güzel kalçaları o gün benim ona olan bütün bakış açımı değiştirdi. Çünkü güzelliği beni ilk defa büyülemişti. O gün giderken beni bir akşam yemeğine davet etti ve bende gelirim deyip gittim. O gün akşam ben ona sosyla medyadan mesaj attım ve sohbet etmeye başladık. Sohbet uzayınca gece yarısına kadar devam ettik ve ben de yemek konusunu hatırlattım ve bu kadar geç oursa saat sende kalırım artık dediğimde olur emesi beni iyice gaza getirdi. Ertesi akşam sözünü aldığım yemek davetine gittim ve yine üzerinde çok güzel kıyafet vardı.

Yemek yerken biraz da içki içtik. Onun gazıyla bizim aramızda bir yakınlaşma oldu mutfakta. Bir şeyler yaşanacağını anlayınca oğlunu yatırdı. Ben de dar mutfakta onun bulaşıkları toplamasını bekliyordum. O sırada yanımdan geçerken kalçasını bana sürttürdü. Şakayla karışık o an gülüştük ama ben dayanamayıp gözlerin içine bakarak çok güzelsin deyip dudaklarına yapıştım. O an ne kadar acelecisin deyip tekrar dudaklarıma yapıştı ve mutfakta sevişmeye başladık. Ardından da onun yatak odasına geçtik ve soyunu sevişmeye başladık. Taş gibi vücudu ve dolgun göğüsleri beni benden almıştır. Ben onu önce altıma aldım ve göğüsleri ile boynunu yalayıp anın tadını çıkarıyordum. Sonra Yasemin benim kalkan aletimi tutup okşamaya başladı eve birden ağzına almaya başladı. Biraz yaladıktan sonra onu yatırıp amdan sikmeye başladım. Biraz böyle siktim ve sonra da domaltıp sikmeye devam ettim ardından da sırtına boşaldım. Sonra ise biz sabaha kadar sikiştik ve 5 defa o da 4 defa boşaldı. Şimdi ise Yakup’tan habersiz buluşup geceleri sikişmeye devam ediyoruz