Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 670 Kez Okundu

Eve Su Getiren Genci Gözüme Kestirdim

Eve Su Getiren Genci Gözüme Kestirdim

39 yaşında eşinden boşanmış yalnız başına yaşayan bir kadın olarak benim de bazı ihtiyaçlarım oluyor fakat herkese güvenemiyorum. Biliyorsunuz ki birçok kötü huylu erkek ortalarda dolanıyor ve cinsellik yaşamak isteyince maalesef sadece mastürbasyon ile kendimi tatmin edebiliyorum, çünkü dediğim gibi erkeklere güvenemiyorum. Fakat bana su getiren bir delikanlı var ve onu görür görmez heyecanlanıyorum. Hep aynı kişi geliyor arada sırada çok nadir de olsa değişiyor onu göremeyince çok üzülüyorum. Baktım ki ben iyice bunu takıntı haline getirmişim ve sürekli olarak aklımdan çıkmıyor ne yapıp ne edip ona kendimi becertmeye karar verdim.

Aslında bu taraklarda bezi olan biri değilim çünkü dediğim gibi erkeklere güvenmiyorum fakat bu gencin o kadar masum bir yapısı var ki sanırım 24-25 yaşlarında ve kesinlikle kadınlara yan gözle bakan biri değil. Zaten beni de bu çekti ona gecelikle kapıyı açtığım halde sadece tek bir bakış yapıp bir daha bakmadı. Onun bu masum halleri beni kendine öyle bir çekti ki artık onu takıntı haline getirdim. O kadar açık kıyafetlerle kapıyı açtım fakat ondan hiç öyle bir hamle görmeyince artık onu bir şekilde elde etmeliyim diye düşündüm. Evde su olmasına rağmen tekrar bir su istedim çünkü gerçekten artık canıma tak etmişti çok azgın durumdaydım tam bir senedir hiçbir erkeğin penisini hissetmemiştim çünkü sadece mastürbasyon yapıyordum.

Hayatımda hiç kimse yoktu bu adamı eve almaya ve bir şekilde onun olmaya karar verdim. Her neyse suyu getirdi ve yine aynı şekilde bana hiç bakmadı sonra ben de para olarak iki yüz lira verdim biliyordum ki yanında o kadar para üstü yoktu ve bozdurup gelecekti. Sonra aynen bu cümleleri kurdu ben de tamam bekliyorum dedim. 5 dakika sonra tekrar kapı çaldı bu sefer ben ona kapıyı sadece iç çamaşırlarıyla açtım. Genç adam gördüğü görüntü karşısında şok olmuştu, ne yapacağını bilmiyordu. Daha niyetimi ne kadar belli edebilirdim? Artık beni de reddedecekse edecekti. Sonra parayı uzattı ben de istersen içeri gel dedim olur dedi ve içeri girdi. Ben de sandığım kadar çekingen olmadığını o anda anladım.

Her neyse içeri gelince bunca zamandır sana bayılıyorum anlamıyor musun dedim, aslında anlıyordum fakat emin olamıyordum dedi, ben de artık eminsin dedim ve gülümsedim, yanına yaklaştım dudaklarını öpmeye başladım. Hemen belimi tuttu, kalçalarımı okşamaya başladı. Sandığımdan çok daha iyiydi öyle acemi bir çocuk değildi. Beni hemen koltuğun üzerine oturttu ve gözlerimin içine bakarak soyunmaya başladı sadece iç çamaşırı ile kalmıştı ben de zaten iç çamaşırları vardı. Sonra tekrar bana baktı gülümsedi ve baksırını da çıkardı. Karşımda çırılçıplaktı ben de onu incelemeye başladım gerçekten iyi ki onu seçmişim dedim çünkü çıplak hali bile çok seksiydi. Hazırlıksız olmasına rağmen tertemizdi ve misler gibi kokuyordu.

Hemen onu elinden tuttum üstüme doğru çektim. Sutyenimi çıkardı memelerimi yalamaya başladı ben de misyoner pozisyonunda onu hissetmek için külotumu yana doğru sıyırdım ve penisini tutarak benimkinin içine soktum. Sonradan o da baskı yapınca tüm penisi içimdeydi uzun zamandır bir erkekle yatmamıştım ve aşırı azgındım. Bir yandan onun dudaklarını ısırıyor öpüyor bir yandan da beni sert şekilde becermesi için haydi erkeğim hızlı diyordum. Bu sözlerle iyice coşuyor ve sert şekilde beceriyordu. O da benim boynumu emiyordu hatta bir ara canım acıdı ve boynum morardı olsun hiç sorun değildi, böylesine ateşli anların bana hatırası kalacaktı.

Daha sonra içimden çıktığı gibi yere yattı ben de hemen üstüne oturdum ve yerde sevişmeye başladık. İki eliyle belimden tutmuştu ve benim üzerinde zıplatıyordu ben de bütün hünerlerimi sergiliyordum.Önce yavaş sonra hızlı sonra da üzerinde kalçamı döndürüyordum tüm penisi içimdeydi ikimizde çok keyif alıyorduk. Üzerinde biraz daha zıpladıktan sonra zaten bir yılın vermiş olduğu azgınlıkla hemen orgazm oldum. o hala boşalmamıştı fakat ben bitmiştim. Sonra ben yere uzandım ve tekrar üstüme çıktı, misyoner pozisyonda beni becermeye başladı, gerçekten çok azgındı ve uzun süredir de boşalmamıştı. Hayallerimdeki erkeğe sonunda kavuşmuştum ben de onun dudaklarını öpüyor ve onu keyfe getirmek için bir yandan da kalçalarına okşuyordum.

Erkeğim de iyice hızlandıktan sonra içimden çıktı ve göbeğinin üzerine akıttı. Yerde yatıyordum o da koltuğa geçti ve beni izliyordu. İkimiz de boşalmıştık ve güzel anlar yaşamıştık bir posta daha atacağız değil mi dedi, ben de tabii ki dedim. Sonra tekrar yanıma geldi ve beni yan döndürdü hiç ön sevişme yapmadan direk yan taraftan içime girdi ve hızlı şekilde becermeye başladı. Şak şak sesleri geliyor ve boynumu emiyordu omuzlarıma öpücükler konduruyordu bir yandan da kalçalarımı okşuyordu. Sonra bu şekilde birkaç dakika daha devam ettikten sonra ayağa kalkalım dedi ve beni koltuğa yaslayarak domalmamı sağladı. Ben de domaldım ve tekrar içime tek seferde girdi hem canım yanıyor hem de keyif alıyordum.

Böyle 10 dakika kadar beni o pozisyonda becerdi, artık canım yanıyordu ve boşalmasını istiyordum fakat boşalmıyordu. Ben de onun boşalmasını sağlamak için hemen dizlerimin üzerine çöktüm ve onunkini ağzıma aldım. Sakso yapmayı hep sevmişimdir, bunun tüm erkekliğini ağzıma alınca of sesini duydum ve ağzımda git gel yapmaya başladı. Ağzımı beceriyordu ve çok keyif aldığı belliydi demek saksodan hoşlanan erkeklerdendi. Ben de bir yandan testislerini okşuyordum onu iyice keyfe getirmiştim ve iyice hızlanmıştı. Nefes sesleri ve nefes hızı artmıştı daha sonradan boşalacağım dedi ben de gel erkeğim bekliyorum dedim, ağzımdan çıkmasına izin vermedim ve ağzımın içine bütün menilerini akıttı. Boşalırken kendinden geçmişti ve inanılmaz inmemişti demek ki saksoyla boşalmak onun daha çok hoşuna gitmişti, bunu aklıma kazıdım. Sonra daha koltuğa oturdu, ben beni de memnun et dedim ve hemen başını kadınlığımın arasına aldım. Elimle onu destekliyordum ve başını bastırıyordum.

O da beni yalamaya başladı deliğimin etrafını yalıyor sonra da klitorisime dil atıyordu. Bir yandan da bazen klitorisimi parmaklarıyla okşuyordu. 5 dakika kadar bu şekilde yaptıktan sonra iyice keyfe geldim, üç parmağını bana soktu git gel yapmaya başladı. İyice azdım artık orgazm oluyordum ve içimden bir şeyler akarak titreyerek orgazma ulaştım. İkimiz de mutluyduk çünkü takıntı haline getirdiğim gencin seks performansı iyi çıkmıştı ve güzel bir cinsel deneyim yaşamıştık. Yarın da gelebilir miyim diye sordu mesai çıkışı gelecekti, ben de tabi ki de dedim ve artık biz görüşmeye başladık. Şimdi ise haftada en az bir kere gelip beni beceriyor ve bu şekilde görüşme yapıyoruz. Yakında evlenecek düğünü var fakat hala peşini bırakmayacağım geleceğim ve düzenli olarak seni becereceğim diyor. Ben de tamam diyorum zaten dediğim gibi hayatıma bir erkek almak istemiyorum bu şekilde görüşerek birbirimizi mutlu ediyoruz.