Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 1114 Kez Okundu

Azgın Oropu Kaynanamı Bağırta Bağırta Siktim

Azgın Oropu Kaynanamı Bağırta Bağırta Siktim

Merhaba azgın insanlar ben makine mühendisi oldukça yakışıklı bi adamım kaynanamla aramızda 10 yaş var ve onu nasıl düzdüğümü şimdi size anlatıcam peçetenizi yanınıza alın Anlatacağım olay geçen yaz bizim evde kaynanamı banyoda çırılçıplak görmemle başladı.O günden sonra benim ona bakışlarım onun da bana bakışları değişmişti. Kayınbabamla aralarının iyi olmadığını,seks olayının aralarında hemen hemen hiç olmadığını eşimden defalarca duymuştum.Kaynanam,kocaman ğöğüsleri ve kalçaları olan,benim deli olduğum bir kadın tipi.İri götlü kadınlara bayılırım. O olaydan sonra hepimiz bizim yazlığa gittik.Eşimin iki tane küçük kardeşi var.Ben pek denize girmeyi sevmediğimden eşim çocukları alıp plaja gider,ben ve kaynanam genellikle evde yalnız kalırdık.Ben balkonda güneşlenip bira içerken kaynanamda evişleri,yemekle uğraşırdı.Birgün yine yalnızken balkona geldi ve çok terlediğini duş alacağını söyleyip banyoya gitti. 5-10 dakika sonra dayanamayıp anahtar deliğinden onu gözlemeye gittim.Kaynanam kapının tam karşısında bir eli amında bir eli göğüslerinde mastürbasyon yapıyordu.Sikim anında dimdik olmuştu,şortumu . indirip ben de başladım çekmeye.

Birkaç dakika sonra sessizce titreyerek orgazm olduğunda ben de kapının önüne boşalmıştım.Spermlerimi özellikle orada bırakıp balkona geçtim ve biramı içmeye devam ettim. . Akşam olsa da eşimle ateşimi söndürsemdiye düşünüyor adeta sikim hiç inmiyordu.Neyse ,gece 23:00 civarında eşime dışarda biraz dolaşalım diyerek dışarı çıktık.Arabaya atladığım gibi ormana doğru sürdüm.Şortumu indirip eşimin ağzına verdim. Hem arabayı kullanıyor hem de sikimi yalatıyordum.İlk postayı direksiyonda attım.Arabayı ormanın içinde sote bir yere çektim ve hemen aşağı inip eşimi soymaya yalamaya başladım.Ön kaputa yatırıp amını yalayarak orgazm olmasını sağladım.Oda boşaldıktan sonra bacaklarını omuzuma alıp amına yerleştirdim ve pompalamaya başladım. Birazdan ikimizde boşaldık ama benim ateşim hala sönmüyordu.Onu götten sikeceğimi söyleyip yüzükoyun arabaya yapıştırdım.Önce krem yok canım yanar diye itiraz etti ama baktı ki bende durmaya niyet yok,çaresiz kabul etti. Sikimi ve . göt deliğini bolca tükürükleyip köküne kadar yerleştirdim.Eşim resmen acıdan bas bas bağırıyordu.O bağırdıkça ben daha hızlı vurmaya başladım.Yaklaşık 15 dakika eşimi bağırtarak götünden siktim.

Spermlerimi içine akıtıp rahatladım.Üstümüzü giyinip hiçbirşey konuşmadan birer sigara içip eve döndük. Uyumak için herkesle beraber yatağımıza gidince eşim neden bu kadar ateşli olduğumu sordu.Aklıma yine o banyodakiler geldi ve bir sebebi yok deyip tekrar sevişmeye başladık.Çıkardığımız sesleri kaynanamın duyduğuna eminim. Ertesi gün biraz geç uyandım.Evde kaynanamdan başka kimse yoktu.Eşim çocukları alıp plaja gitmiş.Kahvaltımı yaparken kaynanam “Niye bugün geç uyandın? Hayırdır “dedi.Ben de gece biraz fazla yoruldum deyince gülümseyip yanımdan uzaklaştı. 1-2 saat sonra balkona yanıma gelip kileri toparlayacağını,ağır eşyaları taşırken beni çağıracağını söyleyip kilere gitti.Biraz sonra bana seslendi,yanına çağırdı.Ağır bir çuvalın yerini değiştirdik.Kapıdan dışarı . çıkarken kafasını eğmeyi unuttu ve kapının üstüne kafasını çarpıp yere yığıldı kaldı. Hemen kucağıma alıp yatağına götürdüm,ayıltmaya çalıştım.Kolonyayla başını ,yüzünü,boynunu boğazını ovuşturdum.Ama ayılmıyordu.Boynuna kolonyayı sürerken kolum ğöğüslerine değmeye başladı.Ama yanlışlıkla.Ğöğüs uçları sütyen giymediğinden fındık tanesi gibi koluma değdikçe benim sik kalkmaya başladı.

Ayılacak diye korkarak tişortunu yukarı çekip o koca mamalarini dışarı çıkardım.Hafifçe okşuyordum,korkarak.Hala ayılmayınca hafifce yalamaya başladım.İyice zıvanadan çıkmıştım.Aşağılara inip eteğini yukarı çektim ve külotunun üstünden amını koklayıp öpmeye başladım. Artık iş çığrından çıkmıştı,külotunu iyice indirip amını deliler gibi yalamaya başladım.Hala bir tepki yoktu.Ama yaladıkça seller gibi su akıyordu amından,hepsini yalayıp yutuyordum.Artık ayılmadan bir de içine gireyim deyip amına iyice yerleştirdim.Kudurmak üzereydim,2 dakika dayanamayıp dışarı çekip boşaldım ama sikim hala inmiyordu. Tekrar amını . yalamaya başladım.Bacaklarını iyice ayırıp göt deliğini yalamayıda ihmal etmiyordum.Acaba götünden siksem ayılırmıydı acıdan diye düşünmeye başladım.Sonunda rezil olmakda vardı çünkü.Tekrar amına sokup sikimi iyice kayganlaştırdım ve bacaklarını omuzuma alıp göt deliğine dayadım. Biraz zorladım,baktım çok dar girmiyor, ayılmasın diye vazgeçtim tekrar o pozisyonda amına vurmaya başladım.Belim gelmek bilmiyordu.Tahminim 15-20 dakikapompalamışımdır.Birazdan şok . oldum çünkü kaynanam bağıra bağıra,zangır zangır titreyerek orgazm oluyordu.

Bende o şaşkınlıkla sikimi içinden çekmeyi unutup içine boşaldım.Resmen şok olmuştum. Kaynanam gözlerini açtı ve beni dudaklarımdan hafifçe öpüp teşekkür etti.10 yıldır ilk defa sikilerek orgazm olduğunu söyledi,beni yanına çekip yatırdı.Biraz dinlendikten sonra üstüme çıkıp her yerimi yalamaya başladı.aşağıya inip sikimi de yaladıktan sonra buna bir hediyem var dedi.Beni ayağa kaldırdı ve önümde domaldı,”az önce yapamadığın şeyi yapmana şimdi izin veriyorum,masanın üstündeki kremi al,kayınbabanın hiç sikemediği götümü sik” dedi. Kremle sikimi iyice kremledim ve yavaş yavaş hiç sikilmemiş götüne girmeye başladım.ben girdikce o bağırıyordu.En sonuna kadar girdim ve biraz bekledim alışsın diye.Kendisi kalçalarını ileri geri hareketle sokup çıkarmaya başladı.Alışınca iyice abandım ve var gücümle ben pompalamaya başladım.Bir elimle de alttan amını okşuyordum. Fazla dayanamadı ve orgazm olmaya başladı.Ben gelmediğimden içinden çıkardım ve bacaklarını omuzuma alıp tekrar götüne soktum.Artık resmen kudurmuş köpek gibi bağırıyordum.Ve içine patladım… Üstümüzü giyinip balkona çıktık,konuşmya başladık.Onu banyoda gözetlediğimi görmüş.

Kapının önündeki spermleri külotuyla silmiş ve giyinmiş.Gece eşimle sevişme seslerimizi de kapının önünden dinlyip mastürbasyon yapmış.Bugün de gerçekten bayılmış ama ben göğüslerini yalarken kendine gelmiş ama belli etmemiş. . Selam! 35 yaşında Makine Mühendisiyim.Eşimle 6 yıl önce evlendik.Eşim benden,ben de kaynanamdan 10 yaş küçüğüz.Anlatacağım olay geçen yaz bizim evde kaynanamı banyoda çırılçıplak görmemle başladı.O günden sonra benim ona bakışlarım onun da bana bakışları değişmişti. Kayınbabamla aralarının iyi olmadığını,seks olayının aralarında hemen hemen hiç olmadığını eşimden defalarca duymuştum.Kaynanam,kocaman ğöğüsleri ve kalçaları olan,benim deli olduğum bir kadın tipi.İri götlü kadınlara bayılırım. O olaydan sonra hepimiz bizim yazlığa gittik.Eşimin iki tane küçük kardeşi var.Ben pek denize girmeyi sevmediğimden eşim çocukları alıp plaja gider,ben ve kaynanam genellikle evde yalnız kalırdık.Ben balkonda güneşlenip bira içerken kaynanamda evişleri,yemekle uğraşırdı.Birgün yine yalnızken balkona geldi ve çok terlediğini duş alacağını söyleyip banyoya gitti. 5-10 dakika sonra dayanamayıp anahtar deliğinden onu gözlemeye gittim.

Kaynanam kapının tam karşısında bir eli amında bir eli göğüslerinde mastürbasyon yapıyordu.Sikim anında dimdik olmuştu,şortumu . indirip ben de başladım çekmeye.Birkaç dakika sonra sessizce titreyerek orgazm olduğunda ben de kapının önüne boşalmıştım.Spermlerimi özellikle orada bırakıp balkona geçtim ve biramı içmeye devam ettim. . Akşam olsa da eşimle ateşimi söndürsemdiye düşünüyor adeta sikim hiç inmiyordu.Neyse ,gece 23:00 civarında eşime dışarda biraz dolaşalım diyerek dışarı çıktık.Arabaya atladığım gibi ormana doğru sürdüm.Şortumu indirip eşimin ağzına verdim. Hem arabayı kullanıyor hem de sikimi yalatıyordum.İlk postayı direksiyonda attım.Arabayı ormanın içinde sote bir yere çektim ve hemen aşağı inip eşimi soymaya yalamaya başladım.Ön kaputa yatırıp amını yalayarak orgazm olmasını sağladım.Oda boşaldıktan sonra bacaklarını omuzuma alıp amına yerleştirdim ve pompalamaya başladım. Birazdan ikimizde boşaldık ama benim ateşim hala sönmüyordu.Onu götten sikeceğimi söyleyip yüzükoyun arabaya yapıştırdım.Önce krem yok canım yanar diye itiraz etti ama baktı ki bende durmaya niyet yok,çaresiz kabul etti.

Sikimi ve . göt deliğini bolca tükürükleyip köküne kadar yerleştirdim.Eşim resmen acıdan bas bas bağırıyordu.O bağırdıkça ben daha hızlı vurmaya başladım.Yaklaşık 15 dakika eşimi bağırtarak götünden siktim.Spermlerimi içine akıtıp rahatladım.Üstümüzü giyinip hiçbirşey konuşmadan birer sigara içip eve döndük. Uyumak için herkesle beraber yatağımıza gidince eşim neden bu kadar ateşli olduğumu sordu.Aklıma yine o banyodakiler geldi ve bir sebebi yok deyip tekrar sevişmeye başladık.Çıkardığımız sesleri kaynanamın duyduğuna eminim. Ertesi gün biraz geç uyandım.Evde kaynanamdan başka kimse yoktu.Eşim çocukları alıp plaja gitmiş.Kahvaltımı yaparken kaynanam “Niye bugün geç uyandın? Hayırdır “dedi.Ben de gece biraz fazla yoruldum deyince gülümseyip yanımdan uzaklaştı. 1-2 saat sonra balkona yanıma gelip kileri toparlayacağını,ağır eşyaları taşırken beni çağıracağını söyleyip kilere gitti.Biraz sonra bana seslendi, yanına çağırdı.Ağır bir çuvalın yerini değiştirdik.Kapıdan dışarı . çıkarken kafasını eğmeyi unuttu ve kapının üstüne kafasını çarpıp yere yığıldı kaldı. Hemen kucağıma alıp yatağına götürdüm,ayıltmaya çalıştım.

Kolonyayla başını ,yüzünü,boynunu boğazını ovuşturdum.Ama ayılmıyordu.Boynuna kolonyayı sürerken kolum ğöğüslerine değmeye başladı.Ama yanlışlıkla.Ğöğüs uçları sütyen giymediğinden fındık tanesi gibi koluma değdikçe benim sik kalkmaya başladı. Ayılacak diye korkarak tişortunu yukarı çekip o koca mamalarini dışarı çıkardım.Hafifçe okşuyordum, korkarak.Hala ayılmayınca hafifce yalamaya başladım.İyice zıvanadan çıkmıştım.Aşağılara inip eteğini yukarı çektim ve külotunun üstünden amını koklayıp öpmeye başladım. Artık iş çığrından çıkmıştı,külotunu iyice indirip amını deliler gibi yalamaya başladım.Hala bir tepki yoktu.Ama yaladıkça seller gibi su akıyordu amından,hepsini yalayıp yutuyordum.Artık ayılmadan bir de içine gireyim deyip amına iyice yerleştirdim.Kudurmak üzereydim,2 dakika dayanamayıp dışarı çekip boşaldım ama sikim hala inmiyordu. Tekrar amını . yalamaya başladım.Bacaklarını iyice ayırıp göt deliğini yalamayıda ihmal etmiyordum.Acaba götünden siksem ayılırmıydı acıdan diye düşünmeye başladım.Sonunda rezil olmakda vardı çünkü.Tekrar amına sokup sikimi iyice kayganlaştırdım ve bacaklarını omuzuma alıp göt deliğine dayadım.

Biraz zorladım,baktım çok dar girmiyor,ayılmasın diye vazgeçtim tekrar o pozisyonda amına vurmaya başladım.Belim gelmek bilmiyordu.Tahminim 15-20 dakika pompalamışımdır.Birazdan şok . oldum çünkü kaynanam bağıra bağıra,zangır zangır titreyerek orgazm oluyordu.Bende o şaşkınlıkla sikimi içinden çekmeyi unutup içine boşaldım.Resmen şok olmuştum. Kaynanam gözlerini açtı ve beni dudaklarımdan hafifçe öpüp teşekkür etti.10 yıldır ilk defa sikilerek orgazm olduğunu söyledi,beni yanına çekip yatırdı.Biraz dinlendikten sonra üstüme çıkıp her yerimi yalamaya başladı.aşağıya inip sikimi de yaladıktan sonra buna bir hediyem var dedi.Beni ayağa kaldırdı ve önümde domaldı,”az önce yapamadığın şeyi yapmana şimdi izin veriyorum,masanın üstündeki kremi al,kayınbabanın hiç sikemediği götümü sik” dedi. Kremle sikimi iyice kremledim ve yavaş yavaş hiç sikilmemiş götüne girmeye başladım.ben girdikce o bağırıyordu.En sonuna kadar girdim ve biraz bekledim alışsın diye.Kendisi kalçalarını ileri geri hareketle sokup çıkarmaya başladı.Alışınca iyice abandım ve var gücümle ben pompalamaya başladım.Bir elimle de alttan amını okşuyordum. Fazla dayanamadı ve orgazm olmaya başladı.Ben gelmediğimden içinden çıkardım ve bacaklarını omuzuma alıp tekrar götüne soktum.Artık resmen kudurmuş köpek gibi bağırıyordum.Ve içine patladım… Üstümüzü giyinip balkona çıktık,konuşmya başladık.Onu banyoda gözetlediğimi görmüş.Kapının önündeki spermleri külotuyla silmiş ve giyinmiş.Gece eşimle sevişme seslerimizi de kapının önünden dinlyip mastürbasyon yapmış.Bugün de gerçekten bayılmış ama ben göğüslerini yalarken kendine gelmiş ama belli etmemiş. .