Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 475 Kez Okundu

Annemin Evlendiği Adamın Oğlunun Karizmasına Vuruldum

Annemin Evlendiği Adamın Oğlunun Karizmasına Vuruldum

Annem ikinci evliliğini yapmak istediğini söyledi zaten babamdan çok uzun yıllar önce ayrılmıştı ve ben de onu destekledim. Her neyse biz kardeşimle beraber bu adamla tanıştık son derece kültürlü ve kendini geliştirmiş bir adam ve ailemize yakışır bir hali vardı. Annemi evlenmesi için destekledik daha sonradan bizi aileyle tanışmak istediğini söyleyince, annem, kardeşim ve ben adamın evine gittik. Evde bir oğlu ve kızı vardı, oğlu evliymiş yanında da karısı vardı. Oğlu ünlü bir estetik doktoruymuş ve son derece yakışıklı bir adamdı, kırklı yaşlarının başında şakaklarındaki hafif kır saçların son derece yakıştığı, aşırı karizmatik biriydi. Ailede kendini geliştirmemiş hiç kimse yoktu ve adamın konuşmasına hayran kaldım.

Ben de estetik yaptırmak istediğimi söyleyince gel yardımcı olurum dedi, aradan bir ay kadar zaman geçti annem evlendi barklandı ve biz düğünde tekrar görüşünce ben bu adamdan iyice hoşlanmaya başladım ve muayenehanesine giderek burnumu yaptırmak istediğimi söyledim. Muayene ettikten sonra buna hiç gerek olmadığını son derece güzel bir burnum olduğunu söyledi, ben de gerçekten çok iyi birisiniz başka doktor olsa mutlaka yapardı dedim o da bana iltifatlar etti ben ona ettim derken birden kendimi değişik bir konuşmanın içinde buldum. Fakat adam öylesine karizmaydı ki gerçekten ona karşı koyamazdım ayrıca böylesini kültürlü bir adamım beni beğenmesi ve beni elde etmek istemesi de hoşuma gitmişti.

Bu arada ben de 29 yaşında esmer tenli, uzun boylu, spor yapan, kendini her anlamda geliştirmiş bir kadınım ve yalnız başıma yaşıyorum. Aslında normalde evli erkeklerle işim olmaz fakat bu adamın karizması bir farklıydı ve ben de adama iyice yükselip bir gün o halde sizi evimde ağırlamak isterim dedim. En yakın zamanda geleceğini söyledi, numaramı bıraktım ve muayenesinden ayrıldım. İki gün sonra telefonum çaldı arayan oydu, teklifin hala geçerli mi diye sordu, ben de tabii ki dedim, hemen iş çıkışı eve gittim evi biraz toparladım ve bir şarap ve şarap tabağı hazırladım. Saat akşam sekizde kapı çaldı ve karşımdaydı kalbim ağzımda hissediyordum, öylesine heyecanlanmıştım ki benim evime gelmesi ve böylesine yakışıklı bir adamın peşimde dolanması muhteşem bir duyguydu, kadınlık gururumu okşuyordu.

Onu içeri davet ettim elinde bir şişe şarap vardı ve hemen şarabı kadehlere doldurdum ve peynir çerez eşliğinde yemeye başladık. Çok güzel bir ortam vardı bana hep başına gelen olayları, hastaları ile olan diyaloglarını anlattı fakat ben sözü evliliğine getirmek istiyordum. Daha sonradan evliliğinin nasıl gittiğini sordum, o da son derece iyi gittiğini ve mutlu olduğunu söyledi, o halde burada ne işin var diyecektim fakat demedim içimde kaldı. Saat artık akşam 11 olmuştu ve ikinci şişe şarabı içiyorduk ortamda son derece güzeldi, muhabbet akıyordu artık bu adama dayanamayacaktım ve birden adam konuşurken dudaklarına yapıştım.

Önce birkaç saniye şaşırmış gibi yaptı ve sonradan bana karşılık verdi ve deliler gibi öpüşürken bulduk kendimizi. Hemen elimi onun penisine götürdüm çünkü orasını çok merak ediyordum ve pantolonunu çözmeye başladım. Pantolonu indirdiğimde tam tahmin ettiğim gibi bir penisi vardı, kocamandı ve onu arzuluyordum. Hemen önünde dizlerimi kırdım ve penisini ağzıma almaya başladım. Hafif erekte olan adam ağzımın içinde tam anlamıyla ereksiyon oldu ve ben de kalçasından bastırarak ağzımın içini becermesini sağladım. Taşaklarına ne kadar yaladıktan sonra tekrar yukarı kalktım ve dudaklarına yapıştım.

Bu sefer sıra ondaydı o beni soymaya başladı ve tamamen çıplak olana kadar soyduktan sonra koltuğa oturttu bacaklarımı aradım o da önüme oturdu ve beni yalamaya başladı. Öylesine yumuşak ve sakin bir şekilde yalıyordu ki zaten şarabın etkisi ile de kendimden geçmiştim ayaklarım yerden kesilmiş gibiydi. Ben de önümü yalayan adama bakıyor ve gözlerimi bir an olsun ondan çekmiyordum. Dil darbeleri, sıcacık nefesi muhteşemdi o beni yaladıkça keyfe geldim artık inlemeye başladım. Hala kalkmıyordu sanırım beni boşaltma niyeti var diye ben de iyice kendimi saldım ve dil darbelerinin keyfini çıkardım.

Önce klitorisimi emdi sonra aşağılara indi deliğin etrafını yaladıktan sonra parmaklarını bana sokup çıkardı daha sonradan birden doğruldu aslında ben orgazm olmaya çok yakındım fakat sesimi çıkarmadım. Beni koltuğa direk uzandırdı ve üzerime çıktı misyoner pozisyonunda bana sokmaya başladı. Kocaman erekte olmuş penisini içimde hissetmek muhteşemdi önce yarısına kadar soktuktan sonra yavaş bir şekilde hareket edip tamamını içine sokarak beni pompalamaya başladı. Gerçekten çok kibar bir adamdı ve bu işlemi yaparken bile bir hayli nazik bir şekilde davranıyordu. Zaten aynı şekilde oral yaparken de o kibarlığı hiçbir zaman elden bırakmamıştı. Bir süre daha beni o şekilde pompaladıktan sonra ben hard sevdiğim için hemen adamı koltuğa oturturdum ve üzerine çıkarak hızlı şekilde zıplamaya başladım.

O kibar adam gitmiş ve göğüslerimi ateşli şekilde okşayan sürekli olarak ısıran ve sert şekilde sürekli kalçama şaplak atan, etlerimi sıkan bir adam gelmişti. Onu da artık gözü dönmüştü ve ikimizde azgınlıktan kudurmuş gibiydik. Bir süre daha üzerinde hopladıktan sonra yere uzandım onu da direk üstüme çektim ve bacaklarımı beline sararak beni becermesini sağladım. Şak şak sesleri eşliğinde yerde yatan beni becerirken o da artık gözlerini deviriyordu ve aldığın zevki yüzünde görüyordum. Bir sürede bu şekilde beni becerdi hala boşalmıştı ve bu gerçekten muhteşemdi. O anda ben ilk orgazmını yaşadım ve çok yoğun bir şekilde bunu yaşadım, uzun zamandır böylesine haz dolu bir orgazm yaşamamıştım. Üstümdeki adamın dudaklarına yapışarak gözlerinin içine bakarak bana yaşattığı zevki anlamasını sağladım.

Ben boşaldıktan sonra istersen ara verelim dedi, hayır devam et dedim. Gerçekten adamın nezaketine bir kez daha hayran kalmıştım ve bu sefer ayağa kalktım duvara ellerimi dayadım ve domaldım, erkeklerin hiç dayanamadığı doggy pozisyonuna geldim. O da arkama geçti ve yine beni şakşak sesleri eşliğinde becerirken tam tahmin ettiğim gibi birkaç dakika içerisinde boşaldı fakat içimden hiç çıkmadı ve korunmadığımız halde böyle bir hata yaptı. Ben de neden böyle yaptın dedim, merak etme ben korunuyorum dedi. O anda içime bir rahatlama geldi tabi, fakat bir yandan da biraz üzüldüm. Korunduğuna göre demek ki karısıyla aktif cinsel hayatı vardı o zaman benimle ne işi vardı anlamadım. Ben sonradan giydikten sonra bunu ona sordum ve beni çok beğendiğini çok güzel olduğumu söyleyip gururumu okşadı.

O akşam bir kaç kadeh şarap daha içtikten sonra evine döndü. Ertesi gün beni tekrar aradı eve gelmek istediğini söyledi ben de tabii ki kabul ettim ve yüne mükemmel seviştik. Bu görüşmenin üzerinden iki hafta geçti ve biz iki haftada toplamda on defa benim evimde sevişmişizdir. Adam bana inanılmaz keyif veriyor benim de ona verdiğim aşikâr, bakalım böyle ne zamana kadar sürecek merak içerisindeyim.