Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 931 Kez Okundu

Suriyelilerin Kadını Oldum

Suriyelilerin Kadını Oldum

Selam sevgili okuyucular. Benim adım Nihan, 26 yaşındayım ve yaşadıklarımı yaklaşık 3 yıl önceden başlayarak size anlatıcam. O zamanlar üniversiteden mezun olalı 1 yıl olmuş ve iş arıyodum. Yaklaşık 4 senedir erkek arkadaşım olan Okan ile hayaller kurar ama maddi zorluklardan dolayı gerçekleştiremezdik. Fiziğimden bahsedecek olursam, 157 boyunda küçük diri göğüsleri ve muhteşem kıvrımlı kalçalarım ve götümle cezbetmek istediğimi kudurtmayı başarabilen bi kadınım. Ancak böyle dediğime bakmayın çok utangaç ve sessiz bi kadındım o zamanlar, hala çok fazla şey değişmiş sayılmaz gerçi.

Ailemle beraber İstanbul Fatih’te Fındıkzade civarında yaşıyodum ve hayatım hayallerim dışında sıradan sıkıcı geçerdi. Her şey Okan’la görüştüğüm bir günün sonunda eve dönerken yaşanmıştı. Metroya binmiştim ve Aksaray durağında inip eve yürümeye başladım. Bilenler bilir Aksaray uzun zamandır Suriyeliler tarafından işgal edilmiş gibidir. Gece biraz geç bir saatti ve hafif endişeli bir şekilde eve doğru hızlı hızlı yürüyodum. Kestirme olsun diye bir ara sokaktan yürümüştüm ve hayatım değişmişti. Okan eve bırakmak için ısrar etmişti ve genelde eve bıraktığı ve oradan eve tekrar gittiği için ona üzülürdüm. Bu yüzden tek gidip hemen haber veririm diye ısrar etmiştim. Bunlardan herhangi biri farklı olsaydı belki de her şey farklı olabilirdi. Neyse işte girdiğim sokakta bir apartmanın kapısından bi çocuk beni tutup daha anlamadan içeri çekti ve kapıyı kapattı. İçeride 3 kişilerdi ve ben direnmeye çalışsamda beni aşağı taşıyıp binanın bodrum katına taşıdılar. Ağzımı bantlamışlardı ve eskiden kömürlük olarak kullanılan bi odaya sokup direnmemem için bıçakla tehdit ettiler.

Çantamı alıp kenardaki dolaba koyup kitlediler. İçeriye girdiğimizde ardımızdan kapıyı da kapatıp kitlediler. İçeride iki tane bitişik çift kişilik yatak ve birkaç metal dolapla ıvır zıvırlar vardı. Beni yatağın üstüne atıp kendi aralarında Arapça konuşmaya başladılar. İçeriye beni çeken Faysal 17-18 yaşlarındaydı, Manzur ve Najib ise 14-15 yaşlarındaydı. İsimlerini sonra öğrendim tabi daha oralara gelicem. Faysal beni bıçakla tekrar tehdit etti ve ağzımı açtı. Ben korku içinde neler olabileceğini düşünürken nasıl kaçabilirim diye düşünüyodum ama odanın çok küçük bi penceresi vardı ve açılabilecek gibi bile durmuyodu ve açılsa bile kedi bile zor geçerdi zaten bi yere çıkıyor gibi de durmuyodu.Kapıyı kitlemiş ve anahtarı benim çantamı koydukları dolaba koymuşlardı. Dolabın anahtarı da Faysal’daydı. Ben bunları düşünürken onlar soyunmaya başladılar ve korktuklarım yaşanmaya başladı. Faysal’ın kocaman bi yarrağı vardı ve suratıma yarrağı ile vurarak ağzımı açtırdı. Daha önce Okan’a birkaç kez oral yapmıştım ama onun 12-13 cm bi siki varken Faysal’ınki 20 cm ve çok kalındı. Ağzımın içinde büyüdükçe büyüdü ve bu esnada Manzur’la Najib beni soyuyolardı. Direnip istemediğimde vuruyolardı ve karşı koymamın pek anlamı olmadığını düşünüp ayak uydurmaya başlamıştım artık. Göğüslerimi emiyor ve amımı ıslatmak için oynuyolardı. Onlar da siklerini elime verdiler ve birinden biri sırayla ağzımı sikerken diğerleri elime veriyolardı. Artık onların istediği gibi ben de ağzımla git gel yapmaya başlamıştım ve elimle de masturbasyon yapıyodum diğerlerine. Keyif almaya başlamadım tamamen korku içinde itaatkar davranış gösteriyodum aslında. Sonra beni yatırıp tüm vücudumu yalamaya başladılar. Belki 15-20 dk boynumdan göğüslerime, sırtıma, göbeğime, amıma ve göt deliğime, bacaklarıma ve ayaklarıma kadar her yere dillerini sürdü yalayıp yuttular. Bunu ikisi yaparken diğeri gelip benimle öpüşüyodu ve artık vücudum titremelerle beraber etkilenmişti. Tamamen ıslanmıştım ve onların altında kıvranıyodum resmen. Sonra Faysal beni tutup kendine çekti ve koca yarrağını amıma dayayıp sokmaya başladı. Daha önce Okan’la hiç sevişmemiştim. Evlenince yaparız diyip oyalamıştım ve şimdi Suriyeli 18 yaşında bi çocuk içime girip kızlığımı almıştı. Üstüme çıkıp girip çıkmaya başladı ve kanamaya başlamıştım. Bunu gördüğünde daha da azıp bana Arapça bişeyler söyleyip sokmaya başladı. Acı içinde teslim olmuş ve ilk erkeğimin gözünün içine bakıp yıkılıp giden hayallerimi düşünüyodum.

Faysal beni sikerken bir yandan da öpüşmeye başlamıştık. Ben artık olayın şokunda tamamen teslim olmuş ve olacaklara hiç sesi çıkmayan bir pozisyondaydım. Najib ve Manzur yarraklarını ellerime vermişlerdi, bir yandan da telefon çıkarmış beni çekiyolardı ve bi süre sonra Faysal içime boşalmaya başladı. İlk kez bi Suriyeli beni sikmişti ve şimdi içime boşalarak beni kadını yapmıştı. Sıcacık spermlerini içimde hissediyodum. Bedenim zevk içinde kabul ederken gözümden yaşlar süzülüyordu. Sıra Manzur ve Najib’e gelmişti ve onlar beni beraber sikme kararı alıp biri Faysal’ın boşaldığı amıma girerken diğeri iyice sik yemeye alışmaya başlayan ağzıma verdi. Ritim içinde amımı ve ağzımı sikmeye başladılar ve 10 dk sonra önce Manzur amıma boşaldı ve sonra o çıktıktan sonra Najib ağzımdan çıkıp içime girdi ve birkaç dakika içinde boşaldı. Yatakta yatıp olanları düşünürken bunlar kendi aralarında konuşmaya başladılar. Bütün bu yaşananları farklı açılardan kayıt altına almışlardı ve bir sürü fotoğraf ve video vardı beni nasıl siktiklerini gösteren ve benim de onlara ayak uydurduğum. Faysal eğer bir şey söylersem ve şikayet edersem bunları göstereceklerini söyledi ve her yere yayacaklarını. Ne isterlerse yapmamı ve onların kadını olmamı istediler. Artık çaresiz hissediyodum ve kabul etmek dışında bi seçenek görmüyodum. Kabul edince bunlar çok mutlu oldu ve eşyalarımı bana verip beni bıraktılar. Telefonuma baktığımda Okan’ın bir sürü mesajını ve aramasını gördüm. Eve vardığımı ve telefonumun arızalandığını söyledim ve dışarı çıkıp eve yürümeye başladım. Olanları ve olacakları düşünürken ağlamama engel olamıyor ve ne yapacağımı düşünüyodum. Ne yapabilirdim ki…