Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 563 Kez Okundu

Kankam Kocam Oldu – Gay Hikayeleri

Kankam Kocam Oldu – Gay Hikayeleri

Selam, ben Kaan, 18 yaşında bir gencim. Arkadaşımla sohbet ederken, arkadaşım kız arkadaşını götten nasıl siktiğini ballandıra balandra anlatıyordu. Ben de ergenlik döneminden beri bayanların sikilirken yaşadıkları duyguları merak etmişimdir. Birçok kızla ilişkim oldu, ama yinede bu merakımı gideremedim. Bu durumu arkadaşıma anlattım. Çok samimi olduğumuz için her sırrımızı anlatırız, aramızda gizli saklı olmaz. Arkadaşım da, “Kanka, bu duyguları öğrenmen için biriyle ilişkiye girmen gerekli, yani anlatılmaz, yaşanır!” deyince gülüştük. Hazır konu açılmışken cesaretimi toplayıp, bu konuda bana yardım edip etmeyeceğini sordum.

Aradaşım şaşırmıştı, “Anlamadım, nasıl yardım edeceğim?” die sordu. Ben de, “Sen dedin ya az önce, biri ile ilişkiye girmen gerek diye. Senden başka güvenebileceğim biri yok, yani dışardan biri ile asla olmaz. Daha açık bir dille, beni sikmeni istiyorum! Hem ben merakımı gidermiş olurum, hem senin için farklılık olur! Ne dersin, götüm yabancıya gitmesin, kankam tadına baksın!” dedim. Arkadaşım, “Eğer gerçekten ciddi isen, götünün kızlığını bozup tadına bakmak isterim!” dedi. “O zaman anlaştık kanka!” dedim. Arkadaşım da gülerek, “Madem öyle, bundan sonra kanka yok, kocacığım diyeceksin!” dedi. “Tamam kocacığım!” dedim.

Bu iş tamamdı, sadece nerde yapcağımızı bilmiyorduk. Arkadaşım, “Bizim tarladaki evde yapabiliriz!” diye önerdi. Ailesinin İzmir’in biraz dışında, içerisinde küçük bir ev olan, birkaç dönümlük tarlaları vardı. Ailesi sadece haftasonları giderdi oraya. Benim de kafama yatmıştı, Salı günü oraya gitmeye karar verdik.

Salı sabahı gerekli temizliğimi yapıp, duş aldıktan sonra arkadaşla dolmuş durağında buluştuk. Marketten de içeceklerimizi aldık, dolmuşla tarlaya gittik. Eve girince içeceklerimiz soğuk kalsın diye buzdolabına koyduk. Telefondan Gay seks filmleri açıp izlemeye başladık. Filmlerin ve birazdan yaşayacağımız seksin etkisi ile ikimiz de oldukça azmıştık. Orda bulunmamızın amacı belliydi, beklemenin bir anlamı yoktu. Birbirimize yakınlaşıp öpüşmeye başladık. Biraz öpüştükten sonra birbirimizi soyduk, ikimiz de çırılçıplak olduk. Mahçubiyetten olsa gerek ikimiz de kıpkırmızı olmuştuk, çünkü ilk defa birbirimizi çırılçıplak görüyorduk. Götümü görünce aradaşımın gözleri parladı. Tüy dökücü kremle temizlediğim götüm kaymak gibi pürüzsüz olmuştu. Arkadaşım, “Birlikte olduğum kızların götleri bu kadar güzel değil!” dedi.

Ayak üstü biraz öpüşüp birbirimizi okşadıktan sonra arkadaş beni kanepeye oturtup, sikini ağzıma almamı istedi ve dudaklarıma sürtmeye başladı. Dudaklarımı aralamamla birlikte siki ağızıma girdi. Yarı kalkık sikini emiyor, yalıyordum. Mis gibi sabun kokuyordu, gelmeden önce ikimiz de duş almıştık. Bir süre sikini somurduktan sonra 69 yaptık, ben sikini emerken arkdaşım da götümün deliğini yalayıp sikine hazırlıyordu…

Sonunda, “Artık vakti geldi, hazırsan içine girmek istiyorum!” dedi. Önüne domaldım. Sikini götüme sürtmeye, hafiften deliğimi zorlamaya başladı, ama nedense giremiyordu. Biraz denedikten sonra kalkıp mutfaktan sıvı yağ getirdi, heyecandan krem jel falan getirmeyi unutmuştuk. Sikini ve deliğimi iyice yağladı. Kanepeyi açıp yatak şekline getirdik, altıma yastık koyup yüzüstü yattım, götüm önünde kabak gibi duruyordu. Ellerimle arkadan götümün yanaklarını aralayıp, “Hadi gel, bekletme karını!” dedim.

Arkama geçti, sikini deliğime dayadı, yağın etkisi ile sikinin ucu girmişti, ama canım da yanmıştı. Üzerime uzandı, nefesini ensemde hissediyordum. Kulağıma sexy iltifatlar fısıldaşmaya başladı. Ama siki ilerlemiyordu. “Kendini sıkma, rahat ol, canın acıyacak biraz ama başka türlü girmez! Hazır mısın?” dedi. “Evet!” dememle sikni köküne kadar sokması bir oldu. İstem dışı çığlık atmıştım, çok acımıştı. İçimde hareketsizce durdu biraz. Acım hafifleyince götümde gidip gelmeye başladı. Fakat sadece birkaç git-gelden sonra içime boşaldı. Götüm dölleriyle dolup taşmış, içimden sızıp yere damlıyordu. Peçete ile sildi götümü.

“Kusura bakma biraz erken boşaldım, ama kızlarla yaptığım zaman bile bu kadar zevk almadım, harika götün var, dayanamadım!” dedi. “Sen de harikaydın, ama çok acıdı, bu kadar acıtacağını beklemiyordum!” diye sitem ettim. Başladı özür dilemeye, “İnan başka şekilde olmaz, ilk olduğu için böyle oldu, bir daha böyle acımayacak!” dedi.

Biraz dinlenip, dolaptaki içeceklerimizi içtik. Sonra tekrar yakınlaştık. Biraz öpüştük. Sikini emdirdi bana biraz. Sonra önüne domalttı. Üzerime çıkıp sikini deliğime sapladı. Az önceki sikilmemin ve götümdeki döllerin etkisi ile bu sefer daha rahat girmişti, ilk seferki şiddetli acı yoktu, tatlı bir acı vardı. 15-20 dakika kadar siktikten sonra durdu ve “Ağzına boşalmak istiyorum karıcığım. Bu gün bütün ilkleri yaşayalım, ne olursun!” dedi. Ben, “Tamam!” der demez içimden çıkıp aleti ağzıma sokması ile boşalması bir oldu. Az önce boşalan kendisi değilmiş gibi ağzımı doldurdu dölleri. Ağız dolusu dölü yutmak pek kolay olmasada yuttum.

O günü böyle bitirdik. Eve gidip duş aldım. Götümden sızan döller küloduma bulamıştı, evden kimse farketmesin diye yıkayıp odamda kuruttum. O akşam odamda soyunup aynada götümü izledim, çok sexy duruyordu. Ellerimle götümün yanaklarını aralayıp deliğime baktım, baya genişlemişti…

Aradan bir hafta falan geçmişti. Deliğim tatlı tatlı kaşınıyordu, yine sikilmek istiyordum. Arkadaşımı aradım ve “Bu gün ne yapıyorsun?” dedim. “Hiiççç, canım sıkılıyor, seni de özledim, gidelim mi tarlaya, doğa havası iyi gelir, hem sana sürprizim var!” dedi. “Tamam olur!” deyip kapadım telefonu. Banyoya girdim, temizlik yapıp duş alıp çıktım. Buluşup tarlaya gittik. Eve girer girmez ateşli bir şekilde öpüştük. Soyunduk. Ağzımı biraz siktikten sonra beni domalttı, götüme geçirdi. Biraz o pozisyonda sikip, değişik pozisyonlara geçti. Etrafta kimsecikler olmadığından rahat bir şekilde inletip bağırtıyordu beni, ama bir türlü boşalmıyordu…

Yarım saattir sikilince deliğim uyuşmuş gibiydi, “Boşalmayacak mısın kocacığım?” diye sorduğumda, “Sana sürprizim buydu, karımı daha uzun sikebilmek için geciktirici hap aldım!” dedi. En az bir 20 dakika daha beni bağırta bağırta sikip öyle boşaldı içime. Sikini çıkardığında, götümden dölleri ile birlikte biraz kan aktı. Geçen hafta beni bozarken bile kanatmamıştı…

O gün tam dört posta sikti beni. Artık karı-koca gibiyiz, her canımız çektiğinde birlikte oluyoruz. Özel günlerde veya çok azdığımızda geciktirici hap kullanmasına izin veriyorum 🙂