Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 617 Kez Okundu

Gaylardan Uzaklaşmak İstiyordum – Gay Hikaye

Gaylardan Uzaklaşmak İstiyordum – Gay Hikaye

O travestiyle yaşadıklarımdan sonra biraz bunalıma girmiştim. Oynaşmak falan neyse de, her ne kadar bir kadın gibi görünse de bir güzel sikmişti beni. İtiraz etsem duracaktı, ama o itirazı yapmamam aklımı daha da karıştırmıştı. Çok düşünmeden bir hafta sonra bir eskort bir genç kız ayarladım ve sabaha kadar çok güzel bir şekilde siktim onu. Bahşişini bol tutup götüne girdiğimde daha da zevk aldım. Biraz moralimi düzeltmişti bu. 10 gün sonra yine siktim aynı kızı. Artık uzak durmak istiyordum gay ilişkiden. Ama geceleri sosyal medyada gay arayışlara bakınmadan da duramıyordum. Maddi olarak biraz fazla açılmıştım. Kredi kartının borcunu ilk defa ödeyemedim. İşe verdim kendimi ben de.

Ben her ne kadar uzak durmak istesem de sanırım gayleri çeken birşey vardı bende. Bir gün birşey danışmak için ofisime 20 yaşında biri geldi. Sosyal medyada küfür yemiş onun hakkında işlem yaptırmak istiyordu. Konuyu açtığımızda ise gay olduğunu öğrendim. Ne kadar rahattı insanlar. Ben asla açıklayamazdım böyle birşeyi. Onun durumunu öğrendiğimde ise çok değil ertesi gün evimde altımdaydı. Artık düşünmüyordum hiç. Çok zevkliydi onunla olmak. Bu kadar yakışıklı ve güzel vücutlu bir erkekle olmamıştım hiç. Hiç bir sınırlama koymayınca ise sex çok daha zevkli olmuştu. Birbirimizi siktik zevkle. Sikerken ne kadar zevk aldıysam sikilirken de aynı zevki almıştım. Ancak birşey vardı ki sikmeyi çok daha fazla seviyordum. Eğer pasif olacaksam partnerimin çok iyi sikmesi gerekirdi. Ondan sonra bir kadın, sonra yine bir gay. Bu seferki gayı internetten bulmuştum. Ve tam sertleşememesi, hafif efemine tavırları, ufak siki zevk almamı engellemişti. Götü güzeldi ama yine de. Keyfime baktım ben de.

Bu arada yıllar da geçmeye başlamış, ama istediğim büyüklükte bir dava bir türlü gelmemişti. Ekonomik olarak ne çok ileri gitmiş ne de gerilemiştim. İlk başladığım noktadaydım halen. Annem arada, “Kız buldum sana…” falan dese de bir şekilde idare ediyordum onu. Evlenirdim aslında birini bulsam, ama maddi olarak da psikolojik olarak da hazır değildim buna halen.

Bir Cumartesi öğlen gibi Şeref Dayı aradı. Adana’dan bir tanıdığının büyük bir miras davasını yönlendirdi bana. Bir sene kadar yol masraflarını bile ben ödeyerek gidip geldim Adana’ya. Sonunda işi bitirdim ve davayı kazandım. O gece güzel bir kutlama yaptık onlarla. Ben rakı içmeyecektim aslında, ama Şeref Dayının kaşı hafiften kalkınca içtim ben de onlarla. Dava sürerken bu sefer İzmir’de bir ticari davaya yönlendirdi beni. O işten güzel para kazanmıştım. Bir de bir şirketin avukatlığını yüksek sayılabilecek bir ücretle alınca, maddi olarak çok rahatlamış, evi ve ofisi değiştirmeyi düşünmeye başlamıştım artık. Maddi olarak rahatlamam libidomu da çok artırmıştı. Son haftalarda yoğun olsam da akşamları yerine göre rakımı veya viskimi içerken uygun bir gay bakınıyordum yine de.

Bir gece barda 40 yaşlarında bir kadın denk geldi. Eski bir tanıdıktı ve gerçek bir sex makinesi olduğunu arkadaşlarımdan duymuştum. Biraz sohbet, muhabbet iki üç tekila derken gece onun evinde sona erdi. Evine geldiğimde ikimiz de ne istediğimizi biliyorduk. Sadece sikişmek. Aşk, bağlanma, soru sorma ve ilerisini düşünme gibi şeylere hiç takılmadan sadece sikişmek. Birbirimize istediğimizi verdik. Çok iyi gelmişti bu…

Yaşıtım veya benden de yaşlı bir erkekle olmak çok ilgimi çekmiyordu. Birkaç kez genç gaylarla olmuştum ve çok daha zevk almıştım. Bir süre sonra internette arayış içindeyken 20 yaşında olduğunu söyleyen bir gay fark ettim. Her açıdan resimlerini koymuştu. Vücudu çok güzeldi doğrusu. Tamamen kılsız atletik bir beden, yuvarlak dolgun bir göt ve büyükçe sikiyle çok seksi görünen bir gençti Emre. Aktif veya pasif her türlü fantaziye açık olduğunu belirtiyordu. Çekinmeden de telefon numarasını vermişti. Anlaşılan bu işlerden para kazanmayı seven biriydi. Yüzünü göstermemişti. Bir saat kadar internette dolaşırken sürekli onun sayfasına ve resimlerine baktığımı fark ettim. Sonra da dayanamayıp verdiği telefon numarasını kaydettim ve mesaj attım. 10 dakika kadar sonra döndüğünde de arayıp konuştum.

Neşeli, sempatik bir gençti. Eğer istersem benimle olacağını söyledi. Şu an için yeri yokmuş. Evime veya bir otele gidebileceğimizi de anlatırken heyecanlanmıştım. Onunla konuşurken elim sikimdeydi ve çoktan sertleşmiştim bile. Evime yakın bir barı söyledim buluşmak için. İki saat sonra da buluştuk onunla. Dışarıdan kesinlikle belli olmuyordu gay olduğu. Kızların da çok beğeneceği, çok yakışıklı bir gençti gelen. Hafif bir kirli sakalı bile vardı. Tam anlamıyla ideal bir tipti benim için. İkişer bira sonrası o da bana ısınmış ve güvenmişti. Onu evime götürdüm. İstediği ücreti biraz da bahşişini ekleyerek verince sevindi. Yatak odama girdiğimizde ise oldukça usta olduğunu anladım. Yaramaz bir çocuk gibiydi yatakta. Beni soyarken kendi de soyunuyor ve bu arada her yerimi okşarken de bana sürtünüyordu.

Kısa sürede çırılçıplak kaldık. Her zamankinin tersine bu sefer önce ben aldım onun sikini ağzıma. Sikini emip ağzıma sokup çıkartırken belini de oynatıyordu yavaş yavaş. Ağzımı siker gibiydi bu halde. Çok zevk alıyordu. Dilimi her yerinde kullanmaya başladığımda ise kıvrandı zevkten. Ohh, bu yakışıklı sex yapmayı çok seviyordu. Para bile vermesem sevişebilirdi benimle sanki. Elini götüme atarken küstah bir şekilde sırıtıyordu. İstediği şeyi anlamıştım. Hoşuma gitmişti aslında. Beni sikmek istediğini belli ediyordu. Kırmadım onu hiç. Yüzüstü uzandığımda götümü kaldırdım. Dilini götümde hissettiğimde her zamanki gibi çok zevk almıştım. Ohhhhh, bayılıyordum buna. Çok ustaca kullanıyordu dilini.

Kısa sürede beni hazırlamıştı. Prezervatifi ve kaydırıcıyı uzattım ona. Saniyeler içinde hepsini hazırlayıp birden köküne kadar yerleştirmişti içime. Başım havaya kalkarken acıyla inledim. Ancak bu onu durdurmadı. Sert, hızlı bir şekilde sikmeye başladı götümü. Bir ara sanki taşaklarını da sokmak istermiş gibi içime bastırırken üstüme uzandı arkamdan. Ve sonra iyice hızlandı. Hiç ellerimi kullanmadan sikim taş gibi olmuştu ve sikimin kafasından sürekli zevk sularım akıyordu. İyice hızlandı arkamda. Ben titreyip kasılmaya başlarken o bazen yavaşlayıp bazen köklüyor, bazen de canımı acıtırcasına sertçe sokup çıkartıyordu. Dayanamadım daha fazla artık. Sike sike boşaltmıştı beni 15 dakikada.

İçimden çıkardı, beni sırtüstü yatırıp üstüme çıktı. Dudaklarımı öperken göğüslerime indi. Oradan da ağzına aldı sikimi. Henüz tam yumuşamamış, halen döllerim akan sikimin kafasını emerken zevkten bayılacak gibi olmuştum. Nefes alır gibi emiyordu kafasını. Sonra tekrar üstüme çıktı ve sikini yavaşça soktu götüme. Bu sefer çok daha yavaştı hareketi. Kafasına kadar çekip sertçe vurarak köklüyordu içime. Nefes almama bile izin vermemişti. Çok kısa sürede dimdik olmuştu sikim. Hiç böyle birşey yaşamamıştım daha önce. Tek bacağımı havaya kaldırıp hızlandı. Gözlerini kısmıştı beni sikerken. Yaklaştığını anladım. Saçlarından tutup çektim onu ve içimden çıkardım birden. Yüzü ekşimişti. Hiç içimden çıkarmak istemiyor gibiydi o an.

Arkasına geçip sarıldım. Sırtı göğsüme yaslanmışken uzandık yatağa. Tek bacağım üstündeydi. Uzattığı prezervatifi sikime geçirdim hızla. Kaydırıcı falan sürmeden tükürüp sertçe geçirdim götüne birden. Dibine kadar sokmuştum. İnleyip çığlık attı, “Ahhhhh, eşşek mi sikiyorsun yaa, yavaş olsana, ne biçim soktun öyle hayvan!” diye söylenirken hiç dinlemedim onu. Kollarımın arasına alıp sarmıştım onu iyice. Hiç durmadan sokup çıkartıyordum götüne. Elim sikine değdi. Prezervatif halen üstündeydi ve siki dimdikti halen. Elimi uzatıp okşadım. Titreyip kasılmaya başladı onu sikerken. İtiraz etmiyordu bu sefer. İyice yaslamıştı o güzel götünü bana. Kasıklarıma tam olarak oturmuştu götü. Onu kendime çekip çekip sokuyordum durmadan. Deliği birden sımsıkı sardı sikimi. Elimin içinde sikinin damarlarını hissettim. Aynı anda boşalmaya başladı prezervatifin içine. Deliği çok daha sıkılaşmış ve alev gibi yanıyordu o an. Çıldırdım bu duruma. Yara yara, kanırta kanırta sokup çıkarmaya başladım. Ağlar gibi inledi bir an. Tüm bedeni kasılıp gevşerken üstüne çıktım. Dudaklarını öperken altıma aldım onu. Ağırlığımı tamamen üstüne vermiştim. Kalçalarım inip kalkıyordu üstünde. Eski karyolam gıcırdayıp duruyordu ileri geri sallanırken…

Sikimi çıkardım götünden hızla. Prezervatifi sıyırıp attım ve ağzına soktum o haldeyken. Ağzının içine patlarken hayvan gibi böğürüyordum. İkimiz de yığıldık yatağa nefes nefese. O gece Emre durmadı. Aslında bir saat için anlaşmıştık onunla, ama sabaha kadar inmedi üstümden. Bazen beni sikiyor, bazen de kendini siktiriyordu bana. Onun enerjisine ayak uydurmakta zorlanmıştım çok. “19 yaşımdayken gelseydin ya sen karşıma!” diye gülümsüyordum ona bir ara. Sabaha karşı kollarımın arasında uyumuştu.

Ertesi gün onu yolcu ederken biraz daha para verdim. Almak istemese de biraz ısrar etmem yeterli olmuştu. 2-3 ay buralarda olmayacağını söyledi. Geldiğinde tekrar görüşmek istermiş benimle. Çekip gitti sonra. Belim ve götüm çok ağrıyordu o gittiğinde.