Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 784 Kez Okundu

Annemin Koca Götü ne Yarrağımı Geçirdim

Annemin Koca Götü ne Yarrağımı Geçirdim

Artık içimdeki şeytana dur diyemezdim. Çok arzuluyordum. Sürekli 31 çekerken annemi götten siktiğimi düşünüyordum. Onun çamaşırlarını koklayıp hatta giyip onu hayal ederek boşalmak bana çok haz veriyordu. Karpuz gibi götü ellemek sıkmak okşamak istiyordum. Kafaya koymuştum artık sikmeliydim. Sabahları işe erken gideceğimden beni her sabah kaldırır kahvaltımı yapıp işin yolunu tutardım. Sabah kaldırmak için geldiğinde bir plan kurdum o gece uyumamıştım. Onu sikmenin hayaliyle yarağımı çadır direği gibi kaldırdım. Nerdeyse baksırı delecek şekilde idi. Muhakkak ilgisini çekecekti. Beni öyle görmesini düşünmek delirtiyordu.

Kapı açılmıştı ben ise uyuyor gibi yapıp kalbim yerinden çıkacaktı. Gözleri adeta önüme dikilmişti. Bir an için elini göğüslerine götürdü ve hayretle baktı. Ben de hem korku hem zevkle yarağımı adeta şahlandırmıştım. Annem oğlum kalk geç kalacaksın işe hadi diyordu. Ama gözleri önümdeydi hoşuna gittiği belliydi. O gün işte hep annemi düşünmüştüm. Akşama Annemin Koca Götü nü sikmeliydim artık ilk darbeyi vurmuştum.

Annemin Koca Götü nü Sikme Vakti Gelmişti

Benim odam annemin odasının tam karşısındaki oda. Kafamdan bir plan kurdum gece tv sesini açıp uyuyor numarası yapacaktım. Mutlaka televizyonu kapatmaya gelecekti. Bende yine baksırımı giyip gece yarısı gibi porno koydum ve kanepeye uzandım sırt üstü yatıyor ve gelmesini bekliyordum. Kalbim yine yerinden çıkacak gibiydi. Sesler bütün evi kaplıyor ah oh sesi daha da açtım. Duymamasının imkanı yoktu.

Kapısının açıldığını fark ettim. Televizyonu kapatmak için geliyordu. Bana baktı uyuyor gibi yatıyordum fakat önüm çadır direği gibiydi. Gözlerini alamıyordu tv de de çok güzel bir filim vardı. Adam kadını götünden bağırtarak sikiyordu. Bir süre filme baktı. Yanıma gelerek baksırımı indirip yarağımı azına alıverdi. Müthiş birşeydi. Çok güzel yalıyordu bende ellerimle kalçalarını okşamaya başlamıştım.

Üzerinde siyah bir gecelik vardı. Hemen geceliği omzundan indirdim omuzlarını yalayarak beline kadar indirdim. Oğlum yapma diyerek inliyordu, dinlemiyordum. Geceliğini beline dolayıp arkasındaki yerimi aldım elimle kalçalarını ayırıp yalamaya başladım.

Annemin Koca Götü nü ve amını her yerini yalıyordum. Sonra 22 cm lik yarağı iyice ıslattığım götüne bir hamlede geçirdim. Bir süre acı ile bağırdı ama çıkmaya niyetim yoktu. Artık oda alışmıştı ve hızlı hızlı gidip geliyordum. Arkasında götünü tokatlayarak sikiyordum. Ellerim belinde ne varsa itiyordum götüne zevkten götü titriyordu ve bende sarsılarak boşalmıştım.

Hayallerim gerçek olmuş annemin müthiş götüne deliler gibi boşalmıştım. O günden sonra annem ilk seferlerde itiraz etse de artık alıştı. Evin her yerinde deliler gibi sikişiyoruz. Annemin Koca Götü ne ve ağzına boşalmak müthiş.