Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 772 Kez Okundu

Annem Ve Teyzem, Kuzen ve Bana Verdi

Annem Ve Teyzem, Kuzen ve Bana Verdi

Her hafta sonu şehrin gürültüsünden uzaklaşıp kafamızı dinlemek için şehrin 20 km. uzağında yeşillikler içindeki bağ evine giderdik. O hafta sonu babam ve eniştemin işlerinin yoğunluğunu bahane ederek bizimle gelmek istemediler. Annem ve teyzem ve ben ve kuzen dördümüz gitmeye karar verdik. Teyzemin oğlu özgür hemen benimle aynı yaşlarda biraz daha irice sevimli bir oğlandı. ikimizin de bıyıkları yeni yeni çıkıyor 18 yaşın tüm enerjisini üzerimizde taşıyorduk. Yaklaşık 20 dakika sonra bağ evine vardık. Eşyaları yerleştirdikten sonra özgür ve ben yukarıdaki odaya çıktık. ikimiz üst kattaki odada annemle kardeşi ise aşağıdaki odada kalacaklardı. Bir süre dinlendikten sonra Annem Ve Teyzem sesini duyduk. Bizi TV izlememiz için aşağıya davet ediyordu. Aşağıya indiğimizde doğrusu biraz utandık. Analarımızın üzerinde gayet ince bir t-shırt ayaklarında da dar birer şort vardı.

Ben Annem Ve Teyzem i daha önce hiç bu halde görmemiştim. Sonrasında onlar hiç istiflerini bozmadan sere serpe uzanmış TV seyrediyorlardı. Bir ara annem yerinden kalktı TV`yi kapattı. Ve Özgürle bana dönerek; “çocuklar porno dergilerin dışında hiç gerçek çıplak kadın vücudu gördünüz mü”. “hayır” anlamında başımızı salladık. Annem bu defa kız kardeşine dönerek; “Ne dersin Sabahat ,onlara gerçek kadın vücudunu göstermenin tam zamanı değil mi”

Annem ve Teyzem Bizimle Sikişmeyi Planlamışlar

Teyzem sanki dünden hazırdı. Dudaklarını yalayarak “haklısın abla” dedi. Ardından annem oturduğu yerden ayağa kalktı ve yavaş yavaş dans etmeye başladı. Daracık şortunun altından amının şişliği iyice belirgindi. Annem kısa boylu kalın bacaklı etine dolgun iri memeli beyaz tenli ancak seksi bir kadındı. Sanırım hala birçok erkeğin rüyalarını süsler cinstendi. Teyzem ise anneme nazaran biraz daha uzun boylu daha ince esmer bir kadındı.

Vücutları harikaydı. Annem Ve Teyzem hem dans ediyor hem de üzerindekileri çıkarmaya çalışıyorlardı. İri memelerinden birisini ağzına götürüp emmeye başladı. Sonrasında diğer eliyle de kıllı dudakları etli amını okşuyor parmaklıyordu. Sonra teyzeme işaret ederek “yanıma gel sabahat bana yardım et”. Teyzem yerinden kalktı harika götünü kıvıra kıvıra annemin yanına geldi. Hemen kollarını boynuna dolayarak kendine doğru çekti. Ve dudaklarını emmeye başladı. İki kadın yani analarımız gözlerimizin önünde sevişiyorlar birbirlerini emip yalıyorlardı.

Bizler surat kıpkırmızı nefeslerimizi tutmuş bu olağanüstü manzarayı seyrediyorduk. Sonra teyzem ablasını bacaklarını arasına başını gömmüş amını yalayıp emiyordu. “oh yala sabahat em amcığımı oh… suyunu iç”. Sonra annem böyle dedikçe bizlerde hal kalmamış habire kalkık siklerimizi saklamaya çalışıyorduk. “sabahat yala göt deliğimi yala parmakla beni ”

Bu defa annem teyzemi sırt üstü divana yatırdı bacaklarını omuzuna koyarak amını götünü yalamaya başladı. Sonra her ikisi de ağızlarından amcık suları damlayarak yanımıza gelip önümüzde diz çöktüler. Annem otoriter bir tavırla “hadi bakalım sıra sizde soyunun” Özgür ve ben utana utana soyunduk. siklerimiz öyle sertleşmiş ve şişmiştiki külotu çıkarır çıkarmaz adeta havayı sikiyorlardı. annem sikimi eline alıp okşamaya hafifi hafi öpmeye başladı.

Bize Sakso Çekmeye Başladılar

” Şuna bak Sabahat oğlumun siki ne kadar büyümüş. babasında bile böyle yarak yok ” “oh ablacığım ya benim oğlumun yarağına ne demeli ne kadar kalın ve uzun” iki kadın çılgınlar gibi siklerimizi taşaklarımızı yalayıp emiyorlardı. içimden babamın ne kadar şanslı bir erkek olduğunu düşünmeye başladım. Annem öyle usta dil atıp emiyorduk daha fazla dayanmam imkansızdı ve çok geçmeden titreye titreye ağzına boşalttım.

Annem gayet memnun menilerimi büyük bir iştahla yalayıp yutuyordu. fışkırt oğlum ananın ağzına fışkırt. oh bebeğim benim. O arada Özgür de kendi anasının ağzına boşaltmıştı. Analarımız bellerimizi doyuncaya kadar yuttuktan sonra her ikisi de yere diz çöküp önümüzde domaldılar. Anamın iri götü bütün ihtişamıyla sikimin önünde hazır bekliyordu.

Arkasında diz çökerek götünün sıcak deliğinin kıvrımlarını yalamaya dilimi içine sokmaya başladım. Özgür de aynını kendi anasına yapıyordu. “o dayanamıyorum. götüm yanıyor sik oğlum ananın götünü sik ananı sik” annem çıldırmış gibiydi. onu daha fazla üzemezdim. yarağımın kayganlaşmış başını göt deliğine dayadım ve hafif bir zorlamayla taşaklarıma kadar içine soktum.

Göt tüneli öyle sıcak ve tatlıydı ki ben soktukça anam altımda zevkten inliyordu. “Kökle anana kökle. Sen babandan iyi sikiyorsun. canım oğlum. anan değil senin orospunum ben. sok sok. köküne kadar” yeniden sikimin son damlasına kadar içine fışkırttım. döllerim götünün deliğinden yerlere damlıyordu. özgürde benim gibi işi bitirmiş anasını memnun etmişti. annem elimden tutarak “hadi yatak odasına” dedi.

O hafta sonu kuzenle birlikte değişe değişe analarımızın amını ve götünü siktik. Annem ve teyzem acayip yarrak hastası. Onları doyurmak çok zor.